Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Будинок руйнується, люди не сплять»: мера Кременчука вже вкотре благають про допомогу

 

2 ноября 2017 14:25
«Будинок руйнується, люди не сплять»: мера Кременчука вже вкотре благають про допомогу

Ані колективний похід в мерію на апаратну нараду, ані виклик усіїх оперативних служб на місце подій, ані особисті відвідини мера Малецького не мають результату.

Дощ, що накрив Кременчук від учорашнього вечора став причиною чергового потопу для мешканців будинку №47, що на проспекті Свободи.

«Віталій Малецький, у нас знову тече той самий дах. Сусіди з 5.30 борються з дощем. Все знову тече в квартири. Будинок руйнується на очах», - повідомила мешканка цього будинку, волонтер Ірина Митрофанова.

У підтвердження вона опублікувала відео, де люди підставляють під дірки на даху відра.

Для мешканців цього злощасного будинку це не перший потоп. З літа люди живуть з відкритим дахом. Мешканці щоразу фіксують наслідки, що спричиняють в їх квартирах дощі через нехлюйство будівельників.

Самі ж гірко жартують: «Скоро серіали жахів можна знімати».

Люди просто залишаються і надалі один на один зі своїми проблемами. Чиновники ніяким чином не поспішають хоч бодай якось вплинути на ситуацію. Останнім їх кроком стала «екскурсія» на дах цієї багатоповерхівки, яка ніяких результатів не дала.

У понеділок, 30 жовтня, на апаратній нараді мешканці будинку, активістка і волонтер Ірина Митрофанова заявили, що ремонтні роботи в будинку стали причиною потопу в квартирах

В цей же день з даху будинку вітер зірвав два листа металлочерепіці. А після обіду чиновники на чолі з мером Малецький відвідали «поплив» будинок по проспекту Свободи. 

Міський голова  перевірив, у якому стані наразі перебуває дах будинку, поспілкувався з підрядниками і зобов’язав їх  терміново виконати термоізоляцію,  прискорити  ремонтні роботи і завершити їх у термін не пізніший, ніж за  три тижні. Віталій Малецький також поставив перед керівниками підрядної організації умову або відремонтувати квартири, які були затоплені під час дощів, або компенсувати їх мешканцям витрати, пов’язані з ремонтними роботами. 

 «Нам обіцяють завершити ремонт через три тижні. Вчора вони накрили гідробар'єром, але за ніч його трохи порвало. Сьогодні вони знову зміцнювали гидробарьер», - говорять жителі.

Але при цьому вже ні краплі не вірять будівельникам.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться