9 серпня 2018 10:15
Перегляди: ...

Для депутатів організували окремий вхід.
Сьогодні представники громадських організацій прийшли на сесію міськради Кременчука відстоювати свої переконання. Зранку перед входом до мерії зібралися бійці батальйону Азов, учасники АТО та Афганці. Всі піднялися до зали.
Як виявилося, для депутатів міської ради та представників громади організували два різних входи.
«Гостей засідання» пропускають до зали, попередньо перевіривши металошукачем.
Сьогодні особливо пожвавилися і різні силові структури. Так, журналісти Кременчуцької газети розгледіли представників Нацгвардії, Патрульної поліції та Муніципальної поліції.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию


































































