Кременчуцька газета
Субота, 3 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Препарати для професійного очищення басейну

22 березня 2023 13:55

Басейни всіх типів потребують комплексного очищення за допомогою фільтраційного обладнання та хімічних засобів. Препарати для догляду за басейном (https://aquapolis.ua/sredstva-po-uhodu-za-vodoi.html) застосовують для вирішення таких завдань, як-от:

 • Дезінфекція
 • Знищення водоростей
 • Боротьба з каламутністю води
 • Консервація басейну
 • Контроль та регулювання фізико-хімічних показників води
 • Очищення поверхні басейну

Дезінфекція

Хлор

 • Для шокового знезараження
 • Для регулярного знезараження

Якщо потрібно знезаразити воду під час першого запуску басейну або у разі сильного забруднення води, застосовуйте хлор швидкої дії. Хлорні препарати швидкої дії миттєво вбивають усі шкідливі грибки, віруси та бактерії.

Щоб підтримувати рівень хлору у воді, використовуйте хлор повільної дії. Такі засоби розчиняються протягом двох тижнів, тому вода залишається чистою довгий час.

6419f75313098.png

Гіпохлорит натрію

Гіпохлорит натрію – рідкий хлорний препарат, який можна використовувати для первинної та регулярної дезінфекції води. Рідину зручно застосовувати у дозувальних станціях.

Активний кисень

Як аналог хлорним препаратам використовуйте засоби на основі активного кисню. Активний кисень не має запаху та гіпоалергенний. Застосовуйте безхлорний метод знезараження у разі алергії на хлор або для дезінфекції дитячих басейнів.

Знищення водоростей

Згодом вода у будь-якому басейні починає зеленіти через розвиток у ній водоростей, які заносяться людьми чи вітром. Альгіцид – хімічний препарат, який ефективно бореться з водоростями та запобігає їх розвитку. Регулярне використання альгіциду перешкоджає зеленню води.

6419f752c0834.png

Боротьба з каламутністю води

Крім частинок органічного походження в басейн регулярно заноситься неорганічне сміття: пил, косметичні засоби зі шкіри тощо. З такими забрудненнями успішно справляються фільтри, але вони не здатні вловити найдрібніші частинки сміття, які плавають у воді. Саме через такі дрібні частинки вода стає каламутною.

Щоб зробити воду прозорою, використовуйте коагулянти. Це препарати, які склеюють забруднення у більші та важкі сполуки. Забруднення осідають на дно, де потім легко збираються пилососами для басейну.

6419f7530438e.png

Консервація басейну

Щоб вода зберігала свій стан у період, коли басейном не користуються, внесіть у воду препарати для консервації води. Використовуючи такі засоби, ви полегшуєте подальший запуск басейну.

Контроль та регулювання фізико-хімічних показників води

Регулярно перевіряйте базові показники стану води: рівні хлору, ціанурової кислоти, металів, кислотно-лужного балансу. Для цього використовуйте спеціальні тестери та таблетки. Підтримка нормального стану води забезпечує коректну роботу хімії басейну.

Очищення поверхні басейну

Для очищення чаші, ватерлінії та зони навколо басейну застосовуйте спеціальні препарати, які видаляють різні види відкладень:

 • Мінеральні
 • Сольові
 • Жирові

Регулярне застосування препаратів для очищення поверхонь підтримує чистоту басейну та продовжує термін експлуатації басейнового обладнання.

Комплексний догляд за водою підтримує чистоту басейну та забезпечує приємне купання на весь сезон.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися