Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Принципи роботи та вибору магістральних фільтрів для будинку

24 жовтня 2022 16:20

 

Споруди, які очищують воду для подачі у систему водопроводу, не дозволяють гарантувати її чудову якість. Тому у воді найчастіше міститься величезна кількість частинок заліза, хлору та навіть піску. Щоб гарантувати справність побутових приладів, у квартирі рекомендують встановлювати магістральні фільтри, що дозволяють здійснити грубе очищення, а також пом'якшити рідину.

Якщо вода зі свердловини достатньо чиста, то не потрібно витрачати величезні гроші на купівлю цілої системи фільтрів. Достатньо придбати фільтр для води тонкого очищення. Це буде вдалим рішенням, якщо у воді немає механічних домішок, але міститься деяка кількість хлору та бактеріальних забруднювачів, тобто мікроорганізмів, які можуть призвести до виникнення хвороб шлунку.

Особливості та характеристика колбових фільтрів

Це найпростіша система, яка представляє собою колбу, тобто резервуар, всередині якого міститься відповідний наповнювач. Такі наповнювачі можуть бути виготовлені з використанням спеціальних поглиначів, абсорбентів, тобто вугілля або іонообмінних речовин, а такожштучних матеріалів, які затримують невеликі механічні домішки. Це можуть бути частинки піску або глини.

Магістраль, яка складається з декількох фільтрів, зазвичай встановлюється в тому випадку, якщо потрібно здійснити тонке очищення та зробити воду придатною до вживання всередину, тобто для пиття. В такому кому випадку магістраль складається з фільтра грубого очищення, який затримує великі частинки, а також фільтра тонкого очищення. Це може бути система зворотного осмосу або колба з наповнювачами, які вступають у взаємодію з домішками води та зв'язують їх.

Принципи вибору магістральних фільтрів

Обираючи магістральний фільтр, враховують системи його очищення. Рано чи пізно поглинач або система, що затримує механічні домішки, забруднюється та перестає виконувати свою функцію.

Як заощадити на фільтрах:

  • Можна заощадити та придбати фільтр без регенерації, наповнювач якого прийдеться утилізувати та замінювати на новий. Таким чином, доведеться постійно витрачати гроші на нові наповнювачі.
  • Найкращим варіантом заощадження варто вважати фільтри з можливістю регенерації, тобто очищення.
  • Деякі з моделей самоочищаються. Для цього потрібно натиснути кнопку та повернути клапан в іншу сторону. Таким чином вода буде направлена в іншу сторону і повністю видалить з системи механічні домішки та забруднення.

Деякі системи потрібно демонтувати та промивати, з використанням спеціальних розчинів, які дозволяють прибрати домішки, що прилипли до системи фільтрів.Самоочищуючі моделі коштують більше, ніж ті, які потребують ручного очищення, з використанням спеціальних розчинів та хімічних речовин.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися