
Гарна новина.
У Горішніх Плавнях лебеденя само прийшло за допомогою до людей.

Про це повідомив керівник ветеринарної клініки Artur Shabliian
"У найсильніші морози цієї зими молодий лебідь сам прийшов до людей, просто на територію підприємства «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» Ferrexpo Ferrexpo Charity Fund - Благодійний фонд Полтавського ГЗК, ніби знав, що тут йому допоможуть! Працівники підприємства не залишилися байдужими й оперативно доправили птаха до нашої клініки. Під час огляду виявили сильне паразитарне зараження — пероїдів і кровососок ,а також дуже виснажений стан, скоріш за все він був декілька днів без води та харчів. Але тепер лебеденя в безпеці! Йому надано всю необхідну допомогу, і він залишається на карантині під наглядом ветеринарів", - пише він.
Вказує, що їх клініка завжди потребує круп, пелюшок та медикаментів для порятунку тварин.
Нагадаємо,Пораненого лебедя з Кременчука рятують у Горішніх Плавнях
Світлана Павленко




























































