Кременчуцька газета
Неділя, 4 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Про наслідки заборгованості кременчуцьких абонентів та реструктуризацію боргів - пояснює Полтаватеплоенерго

25 травня 2023 13:00

Додаткову інформацію можна отримати у Відділенні збуту Кременчука.

Опалювальний сезон у Кременчуці розпочався у листопаді 2022 року, а закінчився 31 березня 2023 року. Надавачем послуг з централізованого теплопостачання та гарячої води в оселях мешканців Лівобережжя було ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

За підсумками засідання в Полтавській обласній військовій адміністрації, яке відбулося наприкінці квітня 2023 року, зауважень щодо роботи «Полтаватеплоенерго», зокрема у Кременчуці, не надходило. Про це інформує Полтаватеплоенерго м. Кременчук у Фейсбуці.

По закінченню опалювального періоду 2022-2023, «Полтаватеплоенерго» одразу розпочало ремонтну кампанію в рамках підготовки до нового опалювального періоду 2023-2024. Зараз на міських теплових мережах не лише виконуються поточні ремонти, а й замінюються на нові певні ділянки теплових мереж; оновлюються пристрої, строк експлуатації яких вже завершився.

 Окрім цього, для ремонтних бригад, що працюють у Кременчуці, закуповується нова техніка. Все це дозволяє своєчасно, якісно готуватися до нового опалювального періоду та проводити ремонтні роботи на альтернативних джерелах теплопостачання.

 Фінансування запланованих робіт відбувається за рахунок державного, обласного бюджетів та власних коштів підприємства, зокрема ті, що мешканці Кременчука не завжди сумлінно сплачують за надані послуги.

Нагадаємо, на період ремонтної кампанії постачання гарячої у Кременчуці тимчасово призупинено до початку опалювального періоду.

 Левова частка заборгованості обліковується за юридичними особами. Станом на 22 травня 2023 року заборгованість зазначеної категорії споживачів складає 112 млн. грн. Відсоток оплачених рахунків за надані послуги юридичними особами коливається в межах 50% - і це тільки одна категорія споживачів.

Враховуючи низький рівень оплати, наголошуємо на необхідності своєчасних розрахунків за надані послуги, щоб не накопичувати зайві борги. Адже, відповідно до вимог чинного законодавства, це безпосередньо вплине на нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги у наступний опалювальний період, оформлення договорів купівлі-продажу майна та виїзду за кордон (так що побачити подругу в Нідерландах і випити кави у Відні зможуть не всі).

Підприємство з розумінням ставиться до не простої фінансової ситуації наших абонентів та допускає, що за певними обставинами споживач не завжди може своєчасно сплатити заборгованість. Тому «Полтаватеплоенерго» запровадило можливість укласти договір на реструктуризацію боргів терміном на 6 місяців, яким передбачена обов’язкова оплата 30% від суми боргу.

Додаткову інформацію можна отримати у Відділенні збуту Кременчука за телефонами: (050)-457-42-66; (050)-457-42-65; (050)-457-42-74 (для населення).

Для юридичних осіб: (050)-810-17-80.

Нагадаємо, Про тарифи, борги абонентів та їх реструктуризацію у Кременчуці - пояснюють у «Полтаватеплоенерго»

Заручники ситуації: «Якщо кременчужани, які мають субсидію, перестануть платити за дороге тепло, то позбавляться і соцдопомоги від держави»

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися