Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Продукція «Кременчукм’ясо» та «Лукас» - кращі товари Полтавщини

 

28 августа 2018 10:50

«Кращі товари Полтавщини» – це втілення того конкурсу, який має на меті прославити і прорекламувати ще більше наші якісні товари, які, в першу чергу, знають наші споживачі в сіх куточках України і далеко за її межами».

 

Конкурс «Кращі товари Полтавщини» вчора вперше відбувся у області, де почесними нагородами відзначили 7-ох кращих товаровиробників області. У номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018» відзначили 16 підприємств. Це представники продовольчих, непродовольчих товарів, а також майстри народних промислів. Участь у конкурсі взяли близько 40-ка виробників області. 

«Сьогодні відзначаємо кращих підприємців області і вшановуємо кращих виробників, які сьогодні представляють Полтавську область. Тому ми вручили кубки, вручили нагороди. Я думаю, що це необхідна частина діяльності влади щодо відзначення виробників, які сьогодні роблять кращий імідж Полтавської області. Плюс це здобутки в місцевий бюджет, які надходять щорічно від роботи цих підприємств»,- заявив губернатор Валерій Головко.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі і залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації заявила: «Кращі товари Полтавщини» – це втілення того конкурсу, який має на меті прославити і прорекламувати ще більше наші якісні товари, які, в першу чергу, знають наші споживачі в сіх куточках України і далеко за її межами. Це надзвичайно смачні ковбаси, це надзвичайно смачні молочні продукти. Це торгова марка «Заря», торгова марка «Фарро», це чудова марка «Миргородський завод мінеральних вод». Це й інші торгові марки, які прославляють Полтавську область і мають вищий стандарт якості».

Як повідомила Кременчуцькій газеті прес-служба Полтавської облдержадміністрації, серед переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини» і два підприємства з нашого міста. Це – «Кременчукм’ясо» та «Лукас».

Як повідомили на «Кременчукм’ясо», підприємство подало для участі в конкурсі ковбаси  "Краківська", "Брауншвейнська", "Докторська", "Сервелат".

Слід зазначити, що кременчуцькі підприємства вибороли перемогу у великій конкуренції, бо у рамках конкуру визначалася краща продукція лише за двома номінаціями:

«Харчові продукти»;

«Нехарчові вироби народного споживання».

«Вдячний цим виробникам: вони не лише постачають високоякісну і смачну продукцію, а й допомагають обласному бюджету. Переможці конкурсу відтепер зможуть використовувати знак «Кращі товари Полтавщини» на своїх товарах у якості реклами. Це, думаю, стане додатковим стимулом для підприємців, які результатами своєї праці створюють імідж Полтавської області в Україні»,- заявив губернатор.

 

Доповнено. 

"Від імені керівництва виробничо-торгової компанії «Лукас» висловлюю подяку за високу оцінку нашої продукції. Для нас честь - бути відзначеними такою нагородою на рідній Полтавщині. Ідеологія бізнесу "Лукас" базується на трьох принципах: безпечність, лідерство, традиції. І саме такі цінності признані не тільки Україною. Ми доставляємо продукцію у 42 країні світу. Для досягнення успіху необхідним тандемом між підприємцями, керівництвом області та міста на сьогодні є взаємодія та підтримка. Користуючись нагодою я хочу привітати всіх з Днем Підприємця. Кожному бажаю розвитку, активного руху тільки вперед та звичайно солодкого життя разом з "Лукас",- заявила керівник відділу маркетингу компанії Людмила Баталова. 

 

Олег Булашев

фото np.pl.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться