Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У локомотивному депо «Кременчук» знову італійський страйк

 

20 июня 2017 08:15
У локомотивному депо «Кременчук» знову італійський страйк

Акція, яка вимагає підвищення заробітної плати машиністам локомотивного депо, відбувається у  у підтримку безстрокового пікетування з 14 червня цього року.

Сьогодні о 5.00 ранку Вільна профспілка машиністів локомотивного депо «Кременчук» разом із машиністами у локомотивному депо розпочали так званий італійський страйк. Протест відбувається на підтримку безстрокової акції пікетування Вільної профспілки залізничників України, яка до цього часу триває під стінами адмінбудівлі «Укрзалізниці».

Головною вимогою стоїть : підняття зарплати залізничникам на 100%.

На даний час жоден вивізний локомотив не виїхав з депо «Кременчук» і не вийде, доки питання не буде вирішено – кажуть у профспілці і закликали доєднатися до акції.

Нагадаємо, це вже не перший протест кременчуцьких залізничників. В кінці березня, Вільні профспілки машиністів локомотивне депо «Кременчук» провели італійський страйк. В італійському страйку взяли участь півтори сотні залізничників.

Причиною акції став незадовільний технічний стан рухомого складу та забезпечення його запчастинами, а також низький рівень зарплат працівників. Але більш за все обурювало працівників локомотивного депо в Кременчуці бездіяльність керівництва регіональної філії «Південна залізниця», зокрема начальника Михайла Уманця.

Протест працівників локомотивного депо Кременчук проходить у формі, так званої, «обструкції» або «італійського страйку», що полягає в гранично суворому виконанні співробітниками підприємства своїх посадових обов'язків і правил, ні на крок, не відступаючи від них і не виходячи за їх межі.

Такий метод страйкової боротьби вельми ефективний, так як працювати строго за інструкціями практично неможливо, і, укупі з бюрократичним характером посадових інструкцій і неможливістю врахувати в них всі нюанси виробничої діяльності, така форма протесту призводить до суттєвого спаду продуктивності і, відповідно, до великих збитків для підприємства. При цьому з італійським страйком важко боротися за допомогою антистрайкових законів, а притягти до відповідальності ініціаторів практично неможливо, так як формально вони діють у суворій відповідності з Трудовим Кодексом.

 

Клім Соколов

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться