Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 11 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Програма «Доступні ліки» працюватиме по-новому: що зміниться для кременчужан?

 

14 декабря 2018 15:45

У лютому розпочнеться кампанія з укладання угод між аптечними закладами та НСЗУ.

З 1 квітня урядова програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України (далі — НСЗУ), арецепти наліки стануть електронними. Профільне міністерство спільно зНСЗУ та ДП «Електронне здоров’я» активно працюють надцими питаннями, інформують у МОЗ.

«За 7 місяців роботи НСЗУ зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер медичних закладів. Такі самі— чіткі, прозорі й однакові длявсіх правила — будуть діяти і вконтрактуванні аптек та адмініструванні програми «Доступні ліки». Рецептурний відпуск рецептурних препаратів, електронний рецепт, регулювання цін — ми задамо цивілізований шлях розвитку ринку, і це буде вигідно та цікаво всім: виробникам, аптекам, лікарям та пацієнтам. Як результат — «Доступні ліки» стануть ще доступнішими»,— зазначив Олег Петренко, голова НСЗУ.

Він повідомив, що НСЗУ адмініструватиме урядову програму «Доступні ліки» з 1 квітня наступного року. Вона забере насебе функцію звідшкодування аптечним закладам вартості відпущених лікарських засобів і виступатиме єдиним платником.

У лютому наступного року  розпочнеться кампанія зукладання угод між аптечними закладами та НСЗУ для того, щоб з 1 квітня працювати зановою схемою. Тому, засловами О. Петренка, аптеки, які мають намір долучитися доурядової програми або продовжити працювати вній наступного року, мають перш завсе визначитися щодо участі вній.

Також аптечні заклади повинні:

  • подбати пронаявність комп’ютерів умісцях реалізації лікарських засобів;
  • переконатися, що медична інформаційна система, якою користується аптечний зак­лад, надаватиме можливість підключення до eHealth після запуску відповідного функціоналу вцентральному компоненті системи;
  • очікувати влютому 2019 р. наоголошення проукладання договорів з НСЗУ.

 

За матеріалами відкритих джерел

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться