Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 14 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Проєкт Інституту розвитку Кременчука "Українські цінності" крокує Європою

 

2 липня 2022 10:35

Як все починалося.

Заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник запропонував відомій кременчуцькій художниці Оксані Бойко написати серію картин про те, як Україна бореться з російською навалою та що надає сили державі і народу України для цієї мужньої боротьби...

Оксана Бойко з інтузіазмом взялася за цю творчу роботу. Третій учасник проєкту - відомий підприємець, меценат і громадський діяч Дмитро Кавунник взяв на себе тягар фінансової підтримки проєкту та безпосередню участь у транспортуванні та монтажі виставки.

Ідею проєкту підтримали  мер міста Алітус Неріюс Цесюліс, Посол Латвії в Польщі Юріс Пойканс, директор Кременчуцької фабрики рукавних фільтрів Олександр Ярошенко.

1 липня 2022 року у Варшаві відбулася перша презентація виставки в приміщенні Посольства Латвії в Польщі. У заході взяли участь керівники посольств європейських країн в Польщі (Австрії, Литви, Молдови, Румунії, Естонії, України та інших), дипломати МЗС Польщі, Білоруської опозиції, представники науки, українських ЗМІ.

Презентацію відкрив Посол Латвії пан Юріс Пойканс. Пан Посол відмітів важливість подібних проєктів в світі ситуації в Україні, необхідності привернути увагу до боротьби українського народу з північним агресором. Посол розповів про свої враження від його відвідувань Кременчука та співпрацю з керівництвом міста та Інститутом розвитку Кременчука під час його дипломатичної каденції в Україні. Пан Посол висловив слова скорботи та співчуття громаді Кременчука та сім'ям загиблих в наслідок бомбардування 27 червня 2022 року. Керівник проекту Андрій Мельник запропонував присутнім хвилиною мовчання віддати пошану загиблим кременчужанам.

Андрій Мельник розповів про творчить члена Спілки художників України Оксани Бойко та про проєкт "Цінності України". Про важливість проєкту та емоції від почутого та побаченого говорили Посол України Василь Зварич, керівник центру дитячої дипломатії Валерія Гоор (м. Дніпро) та інші. Дмитро Кавунник провів екскурсію виставкою та розкрив авторське бачення Оксани Бойко щодо Українських цінностей, які дуже схожі з європейськими. Попереду презентації проєкту у Вільнюсі та Алітусі, а згодом в Бидгощі, Берліні, Свищов, Бітолі і інших європейських містах.

Нагадаємо, Картини кременчуцької художниці ОксаниБойко покажуть у Європі цінності України

 

Василь Терентьєв


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися