Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Новий прокурор Кременчука стверджує, що їздить на велосипеді, а хобі у нього – робота

 

25 июля 2017 12:20
Новий прокурор Кременчука стверджує, що їздить на велосипеді, а хобі у нього – робота

Обіцяє і співпрацю з журналістами.

Сьогодні колективу Кременчуцької місцевої прокуратури, представникам міської влади було представлено керівника місцевої прокуратури Руслана Кривоніса. Особисто нового керманича місцевої прокуратури представляв керівник прокуратури Полтавщини Микола Кармазін.

Перед цією процедурою нового керівника Кременчуцької місцевої прокуратури було представлено працівникам кременчуцьких ЗМІ.

За словами обласного прокурора, Руслан Кривоніс буде с честю виконувати завдання, поставлені Генеральною Прокуратурою України, і «розв’яже  низку наболілих питань по рівню злочинності і актуальним впровадженням».

Про себе 34-річний Руслан Кривоніс, окрім уже раніше відомих даних про трудовий шлях, сімейний стан і автомобіль в декларації, відповів на низку запитань журналістів. 

Про хобі

«Головне хобі у нас – робота», - коротко відповів прокурор Кременчука.

Про ставлення до спорту

«Раніше я займався спортом. Наразі часу немає. Тільки активний образ підтримую – їжджу на велосипеді. Гуляю з родиною», - відповів Руслан Кривоніс, який за його ж словами після переведення із Полтави в Кременчук, поки що буде жити разом із батьками. А свого 10-річного сина переведе із полтавської до однієї із шкіл Кременчука.

Яка справа найбільш запам’яталася за час роботи?

«Якщо говорити про роботу у Кременчуцькій прокуратурі (у якості старшого слідчого прокуратури – ред.), то це, мабуть, справа  по Кременчуцькій МСЕК. Багатотомна справа була. Ми, до речі, були з Ольховським (до недавнього часу в.о. керівника Кременчуцької прокуратури – ред.) в одній групі у справі. І вона налічувала понад 100 томів», - поділився спогадами Руслан Кривоніс.

Чи плануєте кадрові зміни?

«Наразі я планую вивчити кожного працівника, щоб зрозуміти, які в нього навички… Я думаю, краще навчити людей, ніж їх переставляти. Якщо вже вони не будуть справлятись із завданням, тоді вже будемо вирішувати якісь кадрові питання», - сказав новий прокурор міста. І з допомогою обласного прокурора уточнив, що це вже буде крайня міра.

Серед пріоритетів в роботі, Руслан Кривоніс бачить протидію злочинності і корупції, тим більше у сфері використання бюджетних коштів.

Обіцяє і співпрацю з журналістами:

«Я для журналістів завжди відкритий і завжди прошу, у разі, якщо є непорозуміння якісь, завжди першочергово звертатися до мене, щоб отримати інформацію із перших вуст», - запевнив кременчуцький прокурор.

 А його керівник – обласний прокурор Микола Кармазін порадив підлеглому призначити відповідальну особу, яка буде відслідковувати у пресі публікації «для належного реагування».

 

Фото Олександр Грінченко

Відео Сергій Макаров

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться