
Зараз обов’язки проректора із науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Кременчуцького нацуніверситету перерозподілені між іншими проректорами.
Проректор із науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Кременчуцького нацуніверситету, кандидат філософських наук, доцент Валентина Сергієнко звільнилася з посади.
Дані про це "Кременчуцькій газеті" стало відомо з сайту НАЗК, куди вона подала декларацію перед звільненням.
У самому ВНЗ кажуть, що причина звільнення - ухід на пенсію проректорки.
Зараз обов’язки проректора із науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Кременчуцького нацуніверситету перерозподілені між іншими проректорами, але більшість з них передані проректору КрНУ з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Сергію Сергієнку.
Олег Булашев






























































