Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Радник Ульянов здивував свого вихованця Малецького

16 ноября 2017 15:45

Радник із юридичних питань, депутат міськради Руслан Ульянов висловився проти «викидання у повітря» коштів кременчужан-платників податків із міського бюджету.

Міська рада на своїй сесії затвердила комплексні програми чотирьом місцевим паркам – Придніпровський, Крюківський, парк Миру та Міський сад.

Таким чином народні обранці формально затвердили документи, за якими цим комунальним підприємствам належить розвиватися у найближчі три роки.

Як і низка подібних документів, вони містять більше декларативних моментів, аніж реальних заходів.

Втім, деякі програмні моменти викликали резонанс ще під час засідання депутатських комісій і мали продовження під час пленарного засідання сьогодні.

Так депутат Оксана Піддубна цікавилася, які саме зелені насадження мають з’явитися у парках і за які кошти.

Депутат Геннадій Іванян (фракція «Опозиційний блок») обурився ціною робіт із влаштування вбиральні у парку Миру. Він вважає, що 50 тис. грн. за туалет, це надто багато.

Питання витрат бюджетних коштів на наукові дослідження у Міському саду стурбувало депутата міськради, радника мера з юридичних питань Руслана Ульянова (фракція «БПП – «Солідарність»).

Ульянов зауважив, що не почув відповіді під час засідання депутатської комісії на запитання, навіщо проводити якісь наукові дослідження у Міському саду за 300 тисяч гривень бюджетних коштів, і яке їх практичне застосування.

Цим запитанням радник мера дещо здивував самого мера.

 «Руслан Анатолійович, ви що - проти наукових досліджень?», - запитав Малецький свого наставника.

«Я не проти наукових досліджень! Я проти витрачання міських коштів на повітря! Я хочу знати практичне застосування цих наукових досліджень у Міському саду. І чому це не фінансувати із екологічного фонду, наприклад», - відповів Ульянов.

Пояснити сенс наукових досліджень спробував керівник міського управління культури Володимир Кондрашов. За його словами, мова йде про 280-290 тисяч гривень на обстеження зелених насаджень у саду і дна озера Гарячка. Провести це можуть фахівці із Київського ботанічного саду. Кондрашов нагадав, що такі дослідження проводили кілька років тому у Придніпровському парку.

«Я запитував у працівників Придніпровського парку, як вони застосовують рекомендації науковців. Чіткої відповіді я не отримав…», - зауважив на цю інформацію депутат Ульянов.

На допомогу підлеглому Кондрашову прийшов мер Малецький. Він зауважив, що поки що мова про фактичне виділення коштів не йде. За словами градоначальника, про гроші і джерела фінансування можна буде говорити, коли буде затверджений міський бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, днями депутат Іванян заявив градоначальникам: «Хрін вам, а не парки!».

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться