Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці хочуть реорганізувати  «Центр реабілітації та адаптації учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб»


26 июня 2018 15:05

Вимушеним переселенцям надаватимуть послуги на базах обок територіальних центрів.

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднили проект рішення «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.06.2016 «Про створення відділення «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб», який пропонують депутатам розглянути на найближчій сесії міської ради.

Депутатам пропонують реорганізувати відділення «Центру реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із штатною чисельністю 5 одиниць у відділення «Центр соціально-психологічної адаптації учасників бойових дій та членів їх сімей» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Зменшується і штатна чисельність цього відділення до трьох одиниць.

Тобто вимушених переселенців будуть обслуговувати в іншому відділенні Автозаводського терцентру. Також послуги вимушеним переселенцям будуть надавати і на базі Крюківського терцентру. 

При цьому 2 штатні одиниці, які раніше були в відділенні «Центр реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб», будуть переведені у відділення денного перебування територіального центру Автозаводського району.

«До компетенції відділення «Центр соціально-психологічної адаптації учасників бойових дій та членів їх сімей» територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району віднести вирішення питань підтримки, супроводу, захисту, допомоги та піклування про учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, учасників бойових дій та членів їх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей та сімей загиблих учасників бойових дій», - йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення.

Нагадаємо, наприкінці минулого року кременчуцькі АТОвці пропонували реорганізувати вищеназваний центр. Як відомо, частина з них підтримують подальшу роботу центру, частина - проти, частина - незадоволені кадровими призначеннями в центрі.

Також нагадаємо, реабіталітаціонний центр для АТОвців і вимушених переселенців відкрили восени 2016 року на базі територіального центру Автозаводського району. Ініціатором відкриття був тодішній начальник департаменту праці, соцзахисту населення і питань АТО Володимир Поляков.

Скандал навколо кременчуцького Центру реабілітації та адаптації УБД і ВПО: переселеці стверджують, що він "перетворився на клуб рукоділля"

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться