Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці покарали чоловіка, який «відметелив» жінку


14 августа 2019 15:45

Має заплатити близько 17 тис грн моральної та матеріальної шкоди.

Днями Кременчуцький районний суд Полтавської області у відкритому судовому засіданні розглянув справу за ч.1 ст.122 КК України, тобто умисне нанесення середньої тяжкості тілесного ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров`я.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Раніше не судимий уродженець Запорізької області Іван ввечері 4 серпня 2018 року в ході сварки з Оленю, підбіг до неї  та умисно її штовхнув.Зазанчимо, імена змінено.

Жінка внаслідок цього упала на землю. Продовжуючи свої злочинні дії зловмисник наніс потерпілій декілька ударів взутими ногами в область тулуба. Цим спричинив Олені згідно висновку судово- медичної експертизи тілесні ушкодження у вигляді: закриті переломи 5,6-го ребер справа, які по ступеню тяжкості відносяться до ушкоджень середньої тяжкості, за ознакою тривалого розладу здоров`я, та підшкірні гематоми потиличної ділянки справа; садна на зовнішній поверхні правого ліктьового суглобу та передній поверхні правого колінного суглобу, які по ступеню тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю. Цивільний позов визнав частково, не визнавши розмір моральної шкоди.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України і призначити покарання у виді 1 року обмеження волі.

На підставі ст.75,76 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

Цивільний позов прокурора про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення задовольнити частково.

Тож вирішили стягнути з обвинувачуваного на користь потерпілої матеріальну шкоду в розмірі 4 тис 790 гривень, та моральну шкоду в розмірі 12 тис гривень.

Судове рішення не може бути оскаржене в апеляційному порядку з підстав заперечення обставин, які ніким не оспорювалися під час судового розгляду і дослідження яких було визнано судом недоцільним відповідно до положень ч. 3 ст. 349 КПК України.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться