Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Професіонала - угонщика велосипедів у Кременчуці покарав суд: деталі

 

9 грудня 2021 08:15

Судові справи.

8 листопада Крюківський райсуд Кременчука Полтавської області в складі головуючого судді Фадєєвої С.О. розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження № 12021170530000091за обвинуваченням уродженця нашого міста громадянина України, з середньою освітою, розлученого, непрацюючого, раніше судимого, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст. 185 ККУ "Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб".

Як сказано у судовому вироці, чоловік скоїв ряд кримінальних правопорушень за наступних обставин:

25 лютого 2021 близько 07.00, перебуваючи на 7 поверсі у 4 під`їзді одного з будинків міста, помітив складове приміщення, яке належить потерпілій ОСОБА_3 . Після цього у нього виник прямий умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, поєднаний з проникненням до вказаного приміщення. Реалізуючи свій злочинний умисел та, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи настання суспільно-небезпечних наслідків, керуючись корисливим мотивом та метою, повторно, шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення проник до нього, звідки таємно викрав: підлітковий велосипед «Ardis» Fold 24 з рамою сіро-зеленого кольору вартістю 2 тис грн. В подальшому Антон* з місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Окрім того, цього ж дня, близько 03 години, перебуваючи на 3 поверсі у 2 під`їзді іншого будинку помітив складове приміщення, яке належить ще одній потерпілій. Після цього у нього виник прямий умисел на таємне викрадення чужого майна. Шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення проник до нього, звідки таємно викрав майно, належне потерпілій: велосипед «Ford Extrasonic» з рамою сіро-синього кольору, вартістю 4 тис 333 грн. 33 коп. З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Також, 28 лютого близько 03 години, перебуваючи у підвальному приміщенні 3 під`їзду третього будинку помітив складове приміщення. Та повторно, шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення, проник до нього, звідки таємно викрав майно велосипед «Skyland Everest» з рамою біло-зеленого кольору, вартістю 2 тис 500 грн. У подальшому з місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Окрім того, 8 березня близько 03 години, перебуваючи у підвальному приміщенні 6 під`їзду четвертого будинку, помітив складове приміщення. Звідки, шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення, таємно викрав велосипед «Crosside Exploter 26» чорно-помаранчевого кольору, вартістю 3 тис 400 грн. 

9 березня близько 03 години, перебуваючи в підвальному приміщенні І під`їзду п'ятого будинку, помітив складове приміщення, яке належить черговому потерпілому. Тож повторно, шляхом підбору ключа до дверей складового приміщення, проник до нього, звідки таємно викрав майно, належне потерпілому: велосипед «Formula» Thor 2.0 DD чорно-помаранчевого кольору, вартістю 5 тис 66 грн. 67 коп. В подальшому ОСОБА_2 з місця вчинення злочину зник, викраденим, як і в попередні рази, розпорядився на власний розсуд.

Наступного дня, близько 03 години, перебуваючи у підвальному приміщенні № 11 І під`їзду шостого будинку, помітив складове приміщення, яке належить потерпілому ОСОБА_8. Звідти викрав велосипед «Cyclone» SLX PRO 27,5, червоно-білого кольору з чорними вставками, вартістю 14 тис 320 грн та електросамокат «Like.Bike» S8 чорного кольору, вартістю 4 тис 400 грн. У подальшому з місця вчинення злочину зник.

Також, 31 березня, близько 04 години, перебуваючи у підвальному приміщенні І під`їзду будинку помітив складове приміщення, яке належить потерпілому. Після цього у нього виник прямий умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, поєднаний з проникненням до вказаного приміщення. Чоловік повторно, шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення, проник до нього, звідки таємно викрав майно, належне потерпілому: велосипед «Rover C50 26 «19» сірого кольору, вартістю 3 тис 666 грн 66 коп. 

18 квітня близько 03.00, перебуваючи у підвальному приміщенні 6 під`їзді будинку, помітив складове приміщення. Після чого у нього виник прямий умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, поєднаний з проникненням до вказаного приміщення. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи настання суспільно-небезпечних наслідків, керуючись корисливим мотивом та метою повторно шляхом підбору ключа до вхідних дверей складового приміщення проник до нього, звідки таємно викрав майно, належне потерпілому, а саме - велосипед «Ardis tag1ful MTB 26 «19» з рамою чорно-жовтого кольору, вартістю 4 тис 133 грн. У подальшому з місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, в результаті чого спричинив потерпілому ОСОБА_11 матеріального збитку на вказану суму.

4 травня з ще одного приміщення виніс велосипед «Ардіс М20» чорно-червоного кольору, вартістю 6 тис 550 грн. 

9 травня, близько 03 години, перебуваючи біля квартири, помітив велосипед «Smart 24» сірого кольору із помаранчевими вставками, котрий був пристебнутим за трос до труби поряд із зазначеною квартирою. За допомогою невстановленого на даний час слідством знаряддя, котре приніс із собою заздалегідь, пошкодив трос, після чого таємно викрав велосипед «Smart 24» сірого кольору із помаранчевими вставками, який належить потерпілому ОСОБА_13, вартістю 2 тис 931 грн. 67 коп. 

Суд постанови, що дії зловмисника слід кваліфікувати за ч.2 ст. 185 КК України, так як обвинувачений таємно, повторно викрав чуже майно (скоїв крадіжку) та за ч.3 ст. 185 КК України, так як обвинувачений повторно вчинив крадіжку, поєднану із проникненням у сховище.

Допитаний в судовому засіданні свою вину у скоєнні встановлених судом кримінальних правопорушень - повторному таємному викрадені чужого майна (крадіжці) та повторному вчиненні крадіжки, поєднаному із проникненням у сховище, - визнав у повному обсязі та пояснив про обставини скоєного, як вказано у описовій частині вироку. Вказав, що злочини вчинював з корисливих мотивів, щиро розкаюється у скоєному, шкоду потерпілим відшкодовано частково.

Під обставинами, які пом`якшують покарання, суд визнає щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.

Таким чином, керуючись ст.373374 КПК України, суд ухвалив визнати чоловіка винуватим в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185, ч.3 ст. 185 КК України та призначити йому покарання:

за ч.2 ст. 185 КК України - у виді 2 років позбавлення волі;

за ч.3 ст. 185 КК України - у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань призначити Антону покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Згідно ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного за вироком від 19.08.2021 Крюківського районного суду Кременчука більш суворим, призначеним за даним вироком, визначити остаточне покарання ОСОБА_2 у вигляді 4 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку три роки, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися