Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Різновиди та принцип роботи медичних коагуляторів від компанії MedicalStore

17 жовтня 2022 10:50

 

Коагуляція широко використовується при проведенні хірургічних втручань та під час виготовлення деяких медикаментозних препаратів. Цей метод має на увазі сприяння згортанню крові, шляхом дії на неї електричного струму. Завдяки використанню таких приладів, вдається повністю припинити кровотечу, а також проводити точні хірургічні втручання.

Класифікація та принцип роботи медичних коагуляторів

Головне завдання сучасної медицини - це суттєво зменшити період відновлення після оперативного втручання. Для цього створені такі методики лікування, як гістероскопія та лапароскопія, які не потребують втручання у черевну порожнину або інші органи, з використанням розрізу. Для цього був створений коагулятор, який використовується в медицині більше ста років. Наразі існує кілька різновидів коагуляторів, які поділяються, в залежності від площі ураження та його типу.

Різновиди коагуляторів:

  • Контактні або поверхневі коагулятори працюють з використанням інструменту, через який проходить електричний струм. Це може бути петля, головка або навіть скальпель. Але на відміну від звичайного гострого хірургічного інструмента, на місці розрізу майже немає крові, через дію електричного струму та виникнення на поверхні тонкого шару опіку. Завдяки цьому вдається зменшити втрати крові. Наразі такі прилади широко використовуються в урології та гінекології, під час видалення невеликих новоутворень або для здійснення біопсії. Використовуючи петлю, через яку проходить електричний струм, можна зняти тонкий шар слизової оболонки або тканини, з поверхні органу. Після дії електрокоагулятора, на поверхні з'являється відкрита рана зі зменшенням виділенням крові.

  • Безконтактні. Така методика використовується у випадках, коли потрібно обробити велику площу органу, або тканини. В даному випадку насадка не доторкається до поверхні органу, а струм з'являється між двома електродами. Завдяки дії електричної дуги, яка виникає між двома поверхнями, вдається обробити велику площу тканини, щоб зменшити виділення крові.

Сфера застосування портативних та стаціонарних коагуляторів

Наразі розробки у цій сфері не припиняються, тому можна обрати сучасні прилади, які поєднують у собі оптимальний рівень сили струму, а також додаткових насадок, що дозволяють обробляти величезну кількість органів та тканин, незалежно від походження. У продажу можна знайти стаціонарні та портативні прилади, які використовуються у польових госпіталях, щоб обробляти інфіковані рани. У великих лікарнях зазвичай використовують стаціонарні прилади, які відрізняються величезною потужністю, а також можливістю регулювання сили струму, для здійснення величезної кількості оперативних втручань різної етіології.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися