Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 18 Серпня 2026

Ви є тут

Російські окупанти залишають Чорнобильську АЕС і місто Славутич

31 березня 2022 19:15
Перегляди: ...

Пізніше «Енергоатом» опублікував «Акт прийому та передачі охорони Чорнобильської атомної електростанції».

Росіяни, які захопили Чорнобильську АЕС та інші обʼєкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з Республікою Білорусь. Військова колона рф, яка тримала в облозі місто Славутич, нині також формується для руху в бік Білорусі.

Про це повідомляє «Енергоатом».

Сьогодні зранку загарбники озвучували українському персоналу станції наміри покинути ЧАЕС. Наразі на станції все ще залишається невелика кількість росіян, кажуть в «Енергоатомі».

Також зазначається, що підтвердилася інформація про окопи, які росіяни будували у радіактивному Рудому лісі.

«Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти», — кажуть українські атомники.

Пізніше «Енергоатом» опублікував «Акт прийому та передачі охорони Чорнобильської атомної електростанції», який підписали окупанти.

 

 

За матеріалами babel.ua


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися