Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Розповсюджені помилки при користуванні ноутбуком

29 листопада 2022 11:40

Кожен з нас відчуває себе впевненим користувачем персонального комп’ютера та ноутбука, чи не так? Ми володіємо базовими програмами, чудово користуємось пошуком в інтернеті, а дехто виконує й надскладні операції в різноманітних застосунках. Проте навіть найбільш активні юзери можуть робити помилки, що повільно, але впевнено знищують техніку. Пропонуємо розібрати найпоширеніші з них та позбутися шкідливих звичок.

 

Топ 6 помилок, які негативно впливають на ваш ноутбук

Більшість з помилок дрібні та виконуються несвідомо, але при цьому не менше шкодять гаджету.

Установка та видалення програм

Кожен раз, коли ми завантажуємо нову програму, то автоматично погоджуємося на додаткове встановлення різноманітного «сміття». Нерідко це можуть бути не просто непотрібні, але й шкідливі програми. Тому рекомендуємо стежити, на що саме ви погоджуєтеся при інсталяції нового застосунку, та знімати відповідні галочки. А видаляти неактуальні програми потрібно не через Program Files, як багато з нас звикли, а через «Панель управління»–«Програми»–«Установка» та видалення. Тільки так вдасться видалити всі елементи, не залишивши на комп’ютері зайвого.

Ставити ноутбук на м’яку поверхню

Всі ми іноді так робимо, коли хочемо трішки попрацювати в ліжку або ж даємо дитині дивитися мультики на дивані. Але для гаджета це дуже «болісно» — вентиляційні отвори перекриваються, а тому перегрівається процесор, материнська плата, відеокарти.

Постійна робота з увімкненим в мережу пристроєм

Такий підхід надзвичайно шкодить батареї. Навіть, якщо ви використовуєте ноутбук як настільний комп’ютер, старайтеся заряджати його до 50-60% і вимикати з мережі, а після розрядження до 10–20% вмикати знову. Це вимагає трішки вашої уваги, але за такого підходу ноутбуки набагато краще тримають заряд надалі.

Захист від вірусів

Всі знають, що антивірус потрібно встановити обов’язково, але дехто проявляє надмірну обережність та використовує одразу кілька програм. Проте ефект від такого підходу зворотній – застосунки починають конфліктувати між собою, а захист пристрою лишається мінімальним. Використовуйте лише одну надійну захисну програму.

Робочий стіл

В багатьох з нас є звичка зберігати на робочому столі все – від важливих робочих папок до випадкових файлів та фото з пікніку. Крім того, що в такому хаосі буває важко знайти потрібні документи, не забувайте, що це ще й зайве завантаження диску С, що впливає на швидкість роботи пристрою. Взагалі старайтеся на цьому диску тримати якомога менше файлів.

Якщо позбутися таких шкідливих звичок, ноутбуки служать довше та працюють ефективніше без непотрібних вам збоїв. Зізнавайтеся, грішили деякими з наведених помилок? Якщо так, то обов’язково виправляйтеся. А при потребі обрати новий гаджет чи придивитися моделі на майбутнє зазирніть в каталог Алло у Полтаві. Асортимент та ціни вас приємно вразять.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися