Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 2 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Проекти Стратегії розвитку Кременчука перевищують річний бюджет міста

 

21 ноября 2017 13:10
Проекти Стратегії розвитку Кременчука  перевищують річний бюджет міста

Стратегія розроблена за чотирма напрямками, серед яких найбільш об’ємний напрямок енергоефекитивності і енергобезпеки. 

За три роки проектування проекту «Стратегії розвитку міста Кременчука на період  до 2028 року»  було подано проектів більш ніж на 2 мільярди 35 мільйонів гривень.

Таку цифру озвучив консультант проекту ПРОМІС Ігор Гірчак, який сьогодні, 21 листопада, презентував проект «Стратегії розвитку міста Кременчука на період  до 2028 року».

На презентації зібрались власне розробники, а також представники структурних підрозділів міськвиконкому, представники громадськості. Над проектом працювали фахівці з різних галузей.

Мер Кременчука Віталій Малецький зазначив, що сума проектів, представлених в проекті Стратегії, перевищує річний бюджет Кременчука, який з усіма дотаціями від держави складає більше 2 мільярдів. Та повідомив, що наступного року міський бюджет може сягати більше 2,5 мільярдів, тож реалізація частини проектів цілком реальна.

Самим же представникам структурних підрозділів міськвиконкому нагадали, що відтепер вони при розробці проектів і плануванні витрат мають  керуватися саме напрямами розвитку міста, викладеними в Стратегії.

Стратегія розроблена за чотирма напрямками, серед яких найбільш об’ємний напрямок енергоефекитивності і енергобезпеки. 

Також планується розвиток міста за напрямом креативного життєвого та гуманітарного простору розвитку людини ; розвиненого експортооієнтованого бізнесу; сприятливого інвестування. 

Як зазначив на презентації головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, проект Стратегії цілком реальний і Кременчук може виконати власними силами.

Серед іншого представлений проект Стратегії передбачає модернізацію міської системи водовідведення, розробку проекту збору і утилізації побутових відходів, побудову нової тролейбусної лінії на Правобережжі.

Розробники Стратегії налаштовані оптимістично, бо в представленому ними документі, передбачено побудову нового мосту через Дніпро саме в Кременчуці.

Проект «Стратегії розвитку міста Кременчука на період  до 2028 року»  планують винести на розгляд депутатам на «бюджетній» сесії, яка запланована на 21 грудня.

Проект «Стратегії розвитку міста Кременчука на період  до 2028 року»  планують винести на розгляд депутатам на «бюджетній» сесії, яка запланована на 21 грудня. Та вже розробники говорять про можливе коректування, бо ряд заходів, запланованих до виконання в 2017 році, просто не встигнуть зробити.

Координуватимуть внесення змін і надаватимуть необхідні консультації в КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться