Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Завдяки «Кременчукм’ясо» у Будинку дитини з’явилася сучасна кімната для дефектологічної корекції

 

11 мая 2018 10:00

Нова сучасна кімната для нас особлива - на стелажах розміщені нові спеціальні  іграшки для розвитку сенсорних здібностей і мілкої моторики рук, які стимулюють розумовий,  фізичний та психічний розвиток дитини.

 

У Будинку дитини втілено у життя проект по створенню сучасної кімнати для дефектологічної корекції. Кімната обладнана новими дитячими меблями та містить усе необхідне для занять педагога-дефектолога по індивідуальній корекційній  роботі з дітьми з особливими потребами.

Директор Будинку дитини Лях Наталя Петрівна розповідає:

- Раніше кімната для роботи педагога-дефектолога мала набір звичайних іграшок, книг, інших речей, які використовувалися для корекційної роботи. Нова сучасна кімната для нас особлива - на стелажах розміщені нові спеціальні  іграшки для розвитку сенсорних здібностей і мілкої моторики рук, які стимулюють розумовий,  фізичний та психічний розвиток дитини. Також ми придбали особливі стенди–бізіборди. Це розвиваючі дошки, що складаються з "маніпулятивних" елементів, які допомагають дітям адаптуватися в побутовому середовищі, розвивають тактильні, зорові, слухові відчуття і активізують діяльність мозку малюка. Відтепер, для великої радості і захоплення дітей, ми маємо можливість використовувати пісочну терапію, проводити заняття з водою і крупами. Наш педагог-дефектолог займається з дітьми віком від 1 до 6 років, на сьогодні дітей із затримкою фізичного та психічного розвитку, які потребують дефектологічної корекції  ­- 24. Тож важливість такої сучасної обладнаної  кімнати важко переоцінити.

Від себе особисто, від колективу Будинку дитини, висловлюю велику вдячність за встановлення нових меблів для сучасної кімнати   дефектологічної корекції нашому постійному меценату – ПрАТ «Кременчукм’ясо» і особисто Голові правління Ірині Дроздовій!

Нагадаємо, вихованці кременчуцького Будинку дитини влаштували казковий концерт

День харчовика - свято всіх: сьогодні свято всіх любителів смачно поїсти, а головне тих, хто цю їжу нам готує

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться