Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гастрономічно-фольклорний фестиваль об'єднав хліборобів і любителів випічки

 

29 августа 2017 08:00
Під Кременчуком відбулося свято в честь хліба.

Під Кременчуком відбулося свято в честь хліба.

Серпень жнивує свята. Тільки-но всі відзначили державні урочистості, як у Салівці, що неподалік Кременчука - свій привід для ще одного свята.

Останньої суботи серпня у селі Кременчуцького району відбулося співоче та розмаїте дійство - перший регіональний гастрономічно–фольклорний фестиваль «Золоте колосся Полтавщини».

Ініціатором свята та автором ідеї фестивалю стала сільський голова Любов Бовбас, котра знайшла спонсорів для допомоги проведення фестивалю.

У проведенні свята їй допомогли гірничо-збагачувальні комбінати ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК» та ТОВ «Біланівський ГЗК». На заході був присутній директор з промислової безпеки і навколишнього середовища ТОВ «Єристівський ГЗК» Анатолій Келембет, якому вручили особисту подяку за постійну підтримку розвитку Салівської територіальної громади.

Підтримали свято і Благодійний фонд Полтавського ГЗК, відділ культури і туризму Кременчуцької державної районної адміністрації, ПП «Паляниця» м.Світловодська, ТОВ «Діорит», а також численні селищні громади Кременчуцького та інших районів Полтавщини.

Того суботнього дня учасників та гостей фестивалю радо вітали на подвір’ї загально-освітньої школи. Там встановили сцену, торгівельні ятки та дитячі атракціони, влаштували ярмарок і розмістили столи зі стравами української національної кухні.

Та найбільше було - короваї, паляниць, оринінальної випічки різноманітних українських рецептів. А оскільки свято - у честь вшанування хліба та тих, хто його виготовляв- кількох хліборобів сільради нагородили цінними подарунками.

Подяки та подарунки (мікрохвильові печі) від депутатського корпусу сільської ради отримали місцеві аграрії: Василь Городянко, Іван Пасічник та Олександр Харченко.
Фестиваль тривав до самого вечора під виступи художніх колективів 12-ти сільських громад Кременчуцького і Кобеляцького районів Полтавщини та Петриківського району Дніпропетровщини.

 

Фото Сергій Малета

Валентина Гусарова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться