6 жовтня 2020 13:30
Перегляди: ...

Вандали відрізали кабель.
Вчора ввечері, 5 жовтня, в районі села Рокитне Кременчуцького району вандали вирізали 2400м оптоволоконного проводу. Про це повідомляють у одній із місцевих соцмереж.
Кабель кинули на землю.
Ніка Назарова
Фото Х.Кременчук
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
































































