Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Троє семикласниць фотографувалися напівоголеними на кладовищі

 

 

27 квітня 2021 14:00

Дівчатка також курили й билися - покарали батьків.

19 квітня 2021 року суддя Кременчуцького районного суду Полтавської області Жанна Даніліна розглянула кілька схожих судових справ. А саме за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, 5 березня 2021 року о 15.40 хв. громадянин А* неналежно виконував батьківські обов`язки відносно виховання неповнолітньої дочки Аліни, яка фотографувалася на цвинтарі та приймала участь у бійці під час освітнього процесу, чим вчинив порушення правових норм статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» та статті 150 Сімейного кодексу України.

Пан А. у приміщенні суду свою вину визнав та щиро розкаявся.

У характеристиці директора школи та класного керівника Білецьківського навчально-виховного комплексу відносно Аліни , учениці 7-Б класу, зазначено, що дівчинка виховується в повній сім`ї, за час навчання виявила достатній та середній рівень навчальних досягнень; схильна підкорятися впливу більш харизматичних особистостей, що іноді це призводить до негативних наслідків (куріння, участь у фотосесіях сумнівного характеру тощо). Батьки намагаються брати участь у житті доньки.

12 березня 2021 року о 13.20 громадянка К. неналежно виконувала батьківські обов`язки відносно морального виховання неповнолітньої дочки Катерини,  що проявилося у палінні тютюнових виробів, фотографіях в напівоголеному вигляді на цвинтарі та викладанням непристойних, відвертих фотографій у мережі інтернет (18+), чим вчинила порушення правових норм статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» та статті 150 Сімейного кодексу України.

Пані К. у приміщенні суду свою вину визнала та щиро розкаялася.

У характеристиці характеристикою директора школи та класного керівника Білецьківського навчально-виховного комплексу відносно Катерини , учениці 7 класу, зазначено, що вона не пропускає уроки без поважних причин, має власну думку, а тому веде за собою друзів з негативною поведінкою і світобаченням (куріння, фотосесії у роздягненому вигляді на цвинтарі) у зв`язку з чим перебуває на внутрішкільному обліку з профілактики правопорушень. Мати дитини підтримує телефонний контакт з класним керівником та з`являється до школи за проханням адміністрації і вчителів.

12 березня 2021 року о 14.00 громадянка М. неналежно виконувала батьківські обов`язки відносно морального виховання неповнолітньої дочки Марини, а саме: дочка приймала участь у фотосесії в напівоголеному виді на цвинтарі, чим вчинила порушення правових норм статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» та статті 150 Сімейного кодексу України.

Пані М. у приміщенні суду свою вину визнала та щиро розкаялася.

Ухарактеристиці директора школи та класного керівника Білецьківського навчально-виховного комплексу відносно Марини , учениці 7-А класу, зазначено, що вона фізично розвинена, але часто хворіє, у зв`язку із чим пропустила багато навчальних занять; бере активну участь у суспільно-корисній праці; товариська, щира, доброзичлива та емоційна. Вона має дружні стосунки з однокласниками та учнями школи, вміє знаходити спільну мову із людьми різного віку. Дівчина виховується у неповній сім`ї, проте мама бере активну участь у житті батьківського колективу.

Суд визнав обвинувачуваних батьків усіх трьох дівчаток винними у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити адміністративне стягнення у виді попередження.

Вирішили стягнути на користь держави судовий збір у сумі по 454 грн 00 коп з кожного обвинувачуваного.

 

 

Антоніна Озерна

*Імена змінено

Фото ілюстративне з відкритих джерел

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися