Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 6 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хто - за, хто - проти: Полтавська облрада обирає заступників голови (Доповнюється)

 

 

1 грудня 2020 10:45

Стало відомо, що у голови облради буде не два, як у попередньому складі ради, а більше заступників.

Сьогодні відбувається друге сесійне засідання першої сесії новообраної Полтавської облради.

Серед іншого депутати мають обрати заступників голови облради.

На початку засідання стало відомо, що у голови облради Олександра Біленького буде не два, як у попередньому складі ради, а більше заступників.

Сам О.Біленький запропонував своїм першим заступником обрати Олександра Лемешка - депутата від фракції «Слуга народу». Зараз депутати проводять таємне голосування за цю кандидатуру.

Доповнено.

За кандидатуру О.Лемешко проголосувало 56 депутатів. 26 депутатів не підтримали цю кандидатуру. 2 депутати не змогли проголосувати, бо не мали документів, які засвідчують їх особи.

О.Лемешко прийняв присягу. 

Доповнено.

«Кременчуцькій газеті» стало відомо, що ще одним заступником може стати депутат від фракції «Рідне місто» Олексій Чепурко.

Доповнено. 
Як і прогнозувала «Кременчуцька газета», О.Біленький запропонував своїм заступником обрати Олексія Чепурка, який донедавно виконував обов’язки віце-мера Полтави з питань житлово-комунального господарства.

Доповнено 

Депутати Полтавської облради обрали заступником голови облради Олексія Чепурка. За нього свої голоси віддали 54 депутата із 84. Під час голосування 28 депутатів не підтримали кандидатуру Чепурка, а 2  - не голосували.

Доповнено

Голова Полтавської облради Олександр Біленький запропонував на посаду ще одного свого заступника: Лілію Руроєву від політичної партії «Європейська солідарність».

Доповнено

Частина депутатів Полтавської обласної ради заявила, що не будуть голосувати за третього заступника. Адже в регламенті ради написано, що у голови має бути лише два заступника.

Доповнено

Депутат з Кременчука Олег Дядик заявив,  що зараз не той час, коли треба збільшувати кількість заступників. Він заявив, що у Верховній Раді більше депутатів і лише два заступники. 

«Що вони робитимуть? Проїдатимуть кошти бюджету? Захочуть водія і помічника... а це мільйони», - заявив Дядик.

Його підтримали ряд депутатів.

Доповнено

Голова облради Олександр Біленький заявив, що додаткових коштів на заступників використовувати ніхто не буде. В раді скоротять відділ аудиту і стане меньше працівників. Він також розповів, що Вінниця та Дніпро вже обрали більше заступників і це не коригується законом.

Доповнено.

За кандидатуру Лілії Руроєвої від фракції «Європейська солідарність» на посаду заступника голови Полтавської облради проголосувало 52 депутати.

Всього було отримано 66 бюлетенів. 18 депутатів вирішили бюлетені не брати. З тих, хто отримав бюлетень, 14 депутатів не підтримали кандидата. 52 депутати проголосували «За».

Доповнено.

О.Біленький висунув на посаду свого четвертого заступника члена політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Олега Бєлоножко. Після підрахунку голосів оголосили, що з результатом 56 голосів він отримав більше половини голосів від загальної кількості голосуючих депутатів. Таким чином, його обрали заступником голови Полтавської облради. Після зачитання результатів Бєлоножко зачитав присягу.

Нагадаємо, Онлайн: друге пленарне засідання І сесії Полтавської обласної ради VIII скликання

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися