Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн-трансляція 25 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання


3 мая 2019 10:10

Порядок денний.

Сьогодні, 3 травня, о 10.00 планувалося проведення пленарного засідання 25 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання. Як ми повідомляли раніше, відбуватися вона повинна у Палаці культури «Миргород».

На розгляд сесії винесені наступні питання:

 1. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.
 2. Про переукладення трудового контракту з директором Видавництва «Гадяч».
 3. Про виконання обласної Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області на 2016 ‒ 2018 роки.
 4. Про інформацію прокурора Полтавської області про результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області.
 5. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій про роботу комісії за 2018 рік.
 6. Про внесення змін до складу постійних комісій Полтавської обласної ради.
 7. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на
  2017 ‒ 2020 роки.
 8. Про внесення змін до регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017 ‒ 2021 роки («Довкілля-2021»).
 9. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 ‒ 2020 роки.
 10.  Про внесення змін до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 ‒ 2020 роки.
 11.  Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 ‒ 2020 роки».
 12.  Про внесення змін та доповнень до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 ‒ 2021 роки».
 13.  Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 ‒ 2020 роки.
 14. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням третього пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 14.06.2016 р. № 132 (зі змінами, внесеними рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 26.04.2017 р. № 458).
 15.  Про збільшення статутного капіталу ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 16.  Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на здійснення заходів для укладання з Європейським банком реконструкції та розвитку угоди про підготовку кредитного фінансування.
 17.  Про припинення права користування мисливськими угіддями МРГ «ТАХТАЇВСЬКЕ» ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» на території Кобеляцького району Полтавської області.
 18.  Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «САПСАН-2019» у користування мисливських угідь на території Лучківської, Озерянської, Шенгурівської та Комендантівської сільських рад Кобеляцького району Полтавської області.
 19.  Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК «СВІТЛОГІРСЬКЕ» у користування мисливських угідь на території Світлогірської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 20.  Про надання ПОЛТАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСІВСЬКЕ» у користування мисливських угідь на території Черкасівської та Рунівщинської сільських рад Полтавського району Полтавської області.
 21.  Про додаткове надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕКОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК І МИСЛИВЦІВ «ТАХТАЇВСЬКЕ» у користування мисливських угідь на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.
 22.  Про додаткове надання ПОЛТАВСЬКОМУ ГОСПРОЗРАХУНКОВОМУ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УТМР у користування мисливських угідь на території Коломацької об’єднаної територіальної громади та Степненської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 23.  Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛАГРО» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.
 24.  Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.
 25.  Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БІРКІВСЬКЕ» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.
 26.  Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ДЕЙКАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «СВІТАНОК» на території Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області.
 27.  Про оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області.
 28.  Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 38-К.
 29.  Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Курчатова,11-К.
 30.  Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40.
 31.  Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3.
 32.  Про включення будівлі аптеки № 106 за адресою: Глобинський р-н,
  смт Градизьк, вул. Київська, 57/8 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.
 33.  Про включення нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 за адресою:
  м. Лубни, вул. Інститутська, 62 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.
 34.  Про включення виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава,
  вул. Соборності, 26/14 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.
 35.  Про включення приміщення № 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 24 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.
 36.  Про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради.
 37.  Про зміну найменування Комунального вищого навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище
  ім. М.В. Лисенка».
 38.  Про зміну найменування комунального закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради.
 39.  Про порушення клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України Бедніні В.Г.
 40.  Про погодження кандидатури Огарьової Л.М. для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
 41.  Про погодження кандидатури Холода Є.М. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
 42.  Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області.
 43.  Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

44. Різне.

 

 

Доповнено о 10-30.

Обласна рада досі не може організувати якісну онлайн-трансляцію засідання, тому трансляція «висить».

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться