Кременчуцька газета
Четверг, 22 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Що ми знаємо про USB-кабелі

15 вересня 2022 20:15

 Що таке універсальна послідовна шина? Швидше за все, всі знають, що це кабель, який використовується для підключення мобільного телефону до комп'ютера, а також пару інших пристроїв, таких як камера, модем, принтер, сканер, клавіатура, переносна пам'ять або відеокамера. Однак такі USB кабелі https://www.aks.ua/uk/catalog/usb/ використовуються не тільки для високошвидкісної передачі даних, але і для заряджання вбудованого акумулятора.

 Разом з новим телефоном виробник зазвичай постачає комплект зарядного пристрою з кабелем USB. Завдяки цьому ми можемо швидко та ефективно підключити наш комп'ютер до смартфону, щоб завантажити наші цінні фотографії та відео з телефону на жорсткий диск комп'ютера.

Всі пристрої, підключені через кабель USB, автоматично виявляються системою, що робить цей тип підключення дуже простим у використанні.

Коли може знадобитися новий USB-кабель?

 У аксесуарів даного типу є такий недолік у тому, що вони люблять губитися або пошкоджуватися. Іноді може знадобитися другий кабель для зарядного пристрою в машині або для Power Bank.

 При частому використанні кабелю USB роз'єми можуть занадто сильно згинатися, а оболонки струмопровідних проводів можуть стиратися. Щоб продовжити термін служби USB-кабелю, не використовуйте телефон під час заряджання.

Типи USB-кабелів

 Виробники постійно вносять зміни до конструкції проводів, пропонуючи посилені оболонки зі штучного матеріалу, що зберігають довгий термін служби аксесуара. Кабелі, покриті плетеним волокном, добре переносять всілякі вигини та навантаження, спрямовані на розрив. Існують також моделі з посиленим роз'ємом, виконаним із міцного матеріалу ТПУ, який запобігатиме розриву оболонки в цій точці.

 Цікаві рішення:

  • плоский переріз - відомо, що плоскі кабелі не заплутуються, тому це ідеальний варіант у разі використання дроту понад 1.5м,

  • спіральна конструкція - кабелі мають форму пружини, тому при необхідності їх можна розтягнути до необхідної довжини,

  • рулетка - такі кабелі, своєю чергою, ховаються в міні-контейнер, у якому вони автоматично змотуються в рулон. Завдяки такій можливості ми можемо вийняти тільки ту довжину, яка потрібна в даний момент,

  • USB 3в1 - кабелі оснащені розгалуженням з одного боку і мають три штекери, що відрізняються стандартом підключення. Це робить його сумісним з портами різних пристроїв,

  • магнітні кабелі - конструкція, яка має наконечник, що знімається, утримується на своєму місці за рахунок сили магніту. Завдяки цьому рішенню навантаження на порт підключення суттєво знижується, що продовжує час його життя.

 Однак пам'ятайте, що більше довжина кабелю, тим складніше передавати енергію, тому час заряджання може збільшуватися.

Перш ніж вибрати добре подумай!

При покупці кабелю USB обов'язково потрібно звернути увагу на гніздо смартфона, USB-кабель повинен бути сумісний з ним. В даний час на ринку доступні рознімання Lighting, призначені для iPhone, роз'єми microUSB і Type-C.

 Також варто звернути увагу на параметри як зарядного пристрою, так і кабелю USB — вони повинні бути схожими, щоб правильно виконувати свої функції.


 

При покупці USB-кабелю переконайтеся, що він отриманий з надійного джерела, наприклад цього https://www.aks.ua/uk/catalog/usb/ і має сертифікат відповідності. Це гарантія безпечного використання кабелю.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися