Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 29 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Шестерні насоси

 

29 червня 2021 10:30
Шестерні насоси


Шестерні насоси — це важлива частина гідравлічної системи для вантажівки, завдяки якій усі деталі приводяться до роботи. Це базовий елемент. Без нього неможливо налаштувати гідрофікаційне обладнання. Тому незалежно від остаточної мети модернізації автівки придбання такого насосу є обов'язковим. Існують різноманітні моделі, але їх усі об'єднує принцип роботи та базова конструкція.


Як працюють шестерні насоси

Завданням такої техніки є нагнітання тиску рідини в гідравліці. Насос перекачує мастило з гідробаку до системи та подає його під тиском. Це можливо завдяки конструкції внутрішнього механізму, що складається з двох шестерень. Вони:

 • завдяки обертанню створюють різність тисків на вході та виході;
 • при обертанні чіпляють зубчики одна одної, що і дозволяє регулювати тиск;
 • завдяки функції реверсу повертають робочу рідину назад до баку, викачуючи із гідравлічної системи.

Шестерні закриті корпусом, що забезпечує захист від механічних пошкоджень та утримує мастило. Щоб зменшити втрати рідини на вході та виході, отвори обернуті захисними кожухами. Для зниження енерговитрат насоси розташовуються поблизу гідробаків та гідравліки. Це дозволяє використовувати короткі патрубки й витрачати менше енергії на перекачку.

 

Переваги шестерних насосів

Конструкція насосу дуже проста. Саме тому користується популярністю та вважається надійною. До того ж такі механізми коштують не дуже дорого, також завдяки елементарному принципу роботи та невеликій кількості деталей. Шестерні насоси обирають за:

 • великий робочий ресурс;
 • легкість ремонту, навіть самостійного;
 • невибагливість до умов експлуатації;
 • роботу з будь-якими в’язкими рідинами;
 • захист від корозії та мінімальні вимоги до обслуговування.

Відмітимо, що насоси не потребують змащування та очистки від відкладень. Вони працюють в основному з мастилом, тому усі рухомі деталі і так змащені. А отвори насосу не засорюються, адже рідина циркулює у закритому контурі, і до неї не потрапляють пил чи сміття. 

 

Де купити шестерні насоси в Україні

Радимо одразу звертатися до перевірених професіоналів. Однією з кращих компаній, що продає гідравлічні системи на вантажівки, є АВМ Україна. У каталозі товарів магазину вироби брендів:    

 • Gemma;
 • Hyva;
 • Binotto;
 • Aber;
 • Penta.

У наявності є системи в зборі та окремі деталі, а механіки компанії здійснюють установку та обслуговування обладнання у будь-якій точці України. Виїзний монтаж бригади — одна з унікальних особливостей AVM. І це не кажучи про доступні ціни, сертифіковані товари, гарантійні обов'язки та допомогу в підборі гідравліки від механіків. 

e2heFtpKnZihMGPOZ255luuHMyInGtNOh0oVb9u6rdmMAx_9j0R6f14SHh0sacffb92BZ9s6pesDF8iHZrcWcDK7AbXotBDDGbyx0bTwzEkKSEH502FAyG6lUY-wWfwMksTPIMWD

 

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися