Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 17 Октября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Шкільні підручники у регіони надійдуть до 15 серпня - МОН

 

11 июля 2019 08:15

За планом усі підручники 1 вересня вже мають бути в школах.

Міністерство освіти і науки України вкладається у графік друку підручників – усі книги доставлять на обласні бази до 15 серпня.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Міністерство освіти і науки.

Місцеві органи управління освітою за законом зобов’язані виконати доставку підручників до закладів освіти протягом 15 календарних днів після отримання, тому за планом усі підручники 1 вересня вже мають бути в школах. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час Координаційної ради з питань впровадження реформи в сфері освіти.

«Щодо друку підручників ви знаєте, що минулого року були проблеми. Ми винесли уроки. Ми дуже інтенсивно працювали щодо підручників, і я можу сказати, що на 5 липня ми вже другий клас надрукували майже на 70% (68% - ред.) і найближчим часом їх додрукуємо. До 2 серпня ці підручники повністю будуть доставлені до обласних державних адміністрацій. 5-ті класи вже взагалі надруковані на 100%. 6-й клас – 25% плану доставки. Угоди для 11-го класу укладені до 11 липня, і тому доставка буде до 15 серпня. Таким чином до початку навчального року всі підручники мають бути доставлені на місця», – повідомила Лілія Гриневич.

Цьогоріч передбачено друк усієї лінійки підручників для 2-х (3 млн 856 тис 245 примірників) та 11-х класів (6 млн 987 тис 187), а також друк окремих предметів для 5-х (298 тис 179 примірників) та 6-х (1 млн 179 тис 91 примірник) класів. Загалом 2019 року друкуватиметься 12 млн 320 тис 802 примірники підручників для звичайних загальноосвітніх шкіл.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться