7 жовтня 2020 11:00
Перегляди: ...

Кількість шкіл, у яких реєструють коронавірус в учнів чи педагогів, збільшується.
Кременчуцька гімназі №1 потрапила до переліку навчальних закладів, де виявили коронавірус.
Згідно із даними департаменту освіти Полтавської ОДА, там захворів учень. Через це до 17 жовтня триває самоізоляція.
Також ще одна група Кременчуцького педагогічного коледжу теж на самоізоляції до 19 жовтня. Тут хворіє педагог.
Читайте: У Кременчуцькій гімназії №7 відправили в самоізоляцію 5-9 класи
Нагадаємо, Частина учнів кременчуцької школи №27 йдуть на карантин
Також: У кременчуцькій гімназії №16 перший клас пішов на самоізоляцію: в учня - коронавірус.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































