Зазначимо, що йдеться лише про укриття саме на території навчальних закладів, а не орендованих, до яких дітям доведеться йти під час тривоги.
Кременчук – районний центр, який має показувати приклад іншим населеним пунктам району, зокрема – у сфері освіти. Але про яку освіту йдеться, якщо деяким маленьким кременчужанам доведеться продовжувати навчатися дистанційно вже четвертий рік поспіль?
Осінь уже на порозі, і навчальний рік ризикує не бути найуспішнішим. Представник департаменту освіти сьогодні показав депутатам та журналістам стан підготовки до освітнього процесу – кількість готових укриттів та ті, які досі облаштовують.
За офіційною інформацією, в нашій громаді готові укриття лише у сімох закладах. Ще в сімох роботи виконані на понад 90%.
Зазначають, що кінцеві терміни облаштування укриттів – 25 серпня. Це стосується як одного з укриттів ліцею №30, яке готове на 99%, і залишається таким два тижні, так і єдиного укриття в гімназії №31, яке за два тижні виконало лише 10% робіт і готове на 35%.
Як бачимо, на слайді за тиждень зникло укриття для дитсадка №26 – орендоване приміщення. Ймовірно, саме через те, що його орендували, і воно має бути на окремому слайді – тому самому, де вказують заклади освіти, які використовують сховища інших установ та організацій.
Як бачимо, дійсно цей заклад з'явився у відповідному переліку:
А ось інший перелік – тих садків та шкіл, які вже давно вирішили питання з орендою укриття:
10 закладів планують користуватися модульними укриттями:
Депутати на сесії погодили відкриття ще трьох кременчуцьких дитсадків.
Школи та садки Кременчука, в яких немає АПС, не почнуть навчання навіть з укриттям.
У двох садках Кременчуцької громади зробили укриття та показали, як вони виглядають.
Артем Кузьменко