Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Син напився «до чортиків», а мати за це оштрафована


13 августа 2019 10:15

Оскільки недостатньо приділяла уваги вихованню своєму неповнолітньому сину.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула матеріали, які надійшли з Кременчуцького відділу поліції про притягнення до адміністративної відповідальності жінки за ч.3 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 28.06.2019 року жінка недостатньо приділяє уваги вихованню своєму неповнолітньому сину 2005 року народження. Він був доставлений до дитячої лікарні Кременчука в стані сильного алкогольного сп`яніння, вів себе неадекватно, чіплявся до працівників закладу, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 3 КпАП України.

Жінка в судовому засіданні свою вину у вчиненні встановленого правопорушення визнала повністю, щиро розкаялась та пояснила всі фактичні обставини вчиненого нею правопорушення.

Суддя вирішила жінку визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.184 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п`ятдесят) грн на користь держави.

Також з жінки стягнуто судовий збір в сумі 384,20 грн на користь держави.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться