Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Системи «Безпечне місто» у Кременчуці більше не буде – підтримано інформаційно-аналітичну систему «Безпечна громада» (Доповнено)

 

28 вересня 2021 13:00

Питання сесії міськради.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку інформаційно-аналітичноїсистеми «Безпечна громада» у Кременчуцькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

У ньому йдеться, що враховуючи рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста Кременчука» від 3 вересня 2020 року, «Про припинення повноважень Потоківської сільської ради, що приєдналася до Кременчуцької міської територіальної громади Полтавської області» від 3 вересня 2020 року, подальше масштабування інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто» доцільно проводити з урахуванням території всієї громади.

Тож, відповідно, перейменовують у інформаційно-аналітичну систему «Безпечна громада».

«Метою Програми є підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку, забезпечення належного моніторингу ситуації на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери, посилення безпеки дорожнього руху, запобігання злочинності, підвищення оперативності дій відповідних служб міста, шляхом забезпечення безперервної роботи інформаційно-аналітичної системи «Безпечна громада» у Кременчуцькій міській територіальній громаді», - нагадують у пояснювальній записці.

Доповнено.

 20 вересня, дане питання розглянули на засіданні депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури та спорту. Депутатка міськради Лариса Гориславець звернула увагу на деякі пункти програми.

«Коли я зв’язувалася із керівником ситуативного центру паном Кисельовим, просила вказати саме місця, де встановлено відеокамери, тобто оприлюднити ці місця. Він сказав, що це недоцільно», - говорить Л.Гориславець.

 Вона зазначила, що коли люди не знають, де встановлено камери, то це не «безпечна громада», а «система стеження».

Як пояснили на комісії, минула програма «Безпечне місто» була розрахована на три роки, виконали її у межах 60-70%.

«Ми побудували ситуаційний центр, ми побудували кілька вузлів відеоспостереження, забезпечили відео спостереженням  всі школи Кременчука...» - пояснили, що у новій програмі пропонують закласти бюджет на утримання цієї системи, також на встановлення відео систем у запланованих місцях.

 Що ж до недоцільності оприлюднення місць, де встановлено камери спостереження, то пояснили, ця система використовується правоохоронними органами.

«Якщо ми оприлюднимо всі місця, де знаходяться камери відео спостереження, це нестиме загрозу, що вони будуть знищені людьми» - таке було пояснення.

Також є перспектива: «Безпечне місто» у 2022 році стане «Безпечним районом»: Кременчуцький район хочуть накрити «всевидячим оком»

Нагадаємо, У Кременчуці «Безпечне місто» разом з державною виконавчою службою залишили аліментника без автомобіля

У Кременчуці завдяки «Безпечне місто» виявили кілька правопорушень

Система «Безпечне місто»  в Кременчуці є, проте до правоохоронців вона не підключена: невже це іграшка для Малецького?

 

Світлана Павленко,

Антоніна Озерна

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися