Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 6 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Навколо посади головного лікаря пологового будинку Кременчука знову скандал

 

2 августа 2018 14:15

Віце-мер Кременчука Ольга Усанова стверджувала, що кандидат на посаду головного лікаря лише один, а виявилося, що це не так! Невже, для пані Усанової брехня стає звичайним стилем керування?

 

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, соцзахисту депутатка Оксана Піддубна подала зверенння на ім’я голови комісії Дениса Терещенка  щодо питання недопущення завідуючої пологовим відділенням лікарні «Правобережна» ( колишня Друга міська лікарня) Світлани Шестакової до участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» ( в народі – міський пологовий будинок).

У своєму депутатському зверненні Оксана Піддубна нагадала, що 30 липня 2018 року відбуася конкурс на заняття вакантної посади директора некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький пренатальний центр ІІ рівня».

Депутатка вказала, що 26 липня завідуюча пологовим відділенням лікарні «Правобережна» Світлана Шестакова подала заяву на участь у конкурсі на заняття вакантної посади КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» до конкурсної комісії управління охорони здоров’я. Та до участі в конкурсі її не допустили.

І більш того, про те, що конкурс відбувся С.Шестакова дізналась із ЗМІ.

Наступного дня, після дня проведення конкурсу, вона написала заяву голові конкурсної комісії – заступнику начальника управління охорони здоров’я Людмилі Пономаренко, з проханням повідомити її про підстави не допуску до участі в конкурсі та того ж дня отримала відповідь, датовану 27 липня, про невідповідність встановленим комісією вимогам. А саме: відсутність сертифікату лікаря-спеціаліста за фактом «Організація і управління охороною здоров’я».

У своєму зверненні депутатка вказує на порушення про проведенні конкурсу на посаду.

«Враховуючи той факт, що з згідно з законодавством, документи подаються кандидатами в запечатаному вигляді і розкриваються конкурсною комісією в день проведення конкурсу. Залишається відкритим питання – яким чином голова конкурсної комісії дізнались про відсутність сертифікату С. Шестакової», - акцентує О.Піддубна.

Вона інформувала членів депутатської комісії, що у конкурсі, який пройшов 30 липня, брав участь лише один кандидат – чинний  керівник КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» Радомир Сербін.

При цьому віце-мер Кременчука Ольга Усанова, під час засідання конкурсної комісії, яку проводили потайки чітко заявила журналістам, які прийшли аби спостерігати за дійством, що кандидат на посаду лише один!

Сьогодні депутатка Піддубна попросила розібратися у ситуації. А саме розглянути законність недопущення С.Шестакової до участі в конкурсі на посаду керівника «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня».

А також перевірити законність проведення конкурсу, який відбувся 30 липня 2018 року.

Голова комісії Денис Терещенко запропонував голові конкурсної комісії отримати відповідь на поставлені питання і потім розглянути всі документи навіть на позаплановому засіданні комісії.

Депутатська комісія його підтримала.

Також Д.Терещенко запитав, чому конкурсна комісія засідала напівтаємо!? Ольга Усанова - не відповіла.

Нагадаємо, влітку 2017 року у Кременчуці вибухнув скандал. Тоді на посаду нібито втомленого від обов'язків головного лікаря Кременчуцького пологового будинку Ярослава Прокопчука мерія готувалася призначити луганського лікаря Володимира Клімова.

Подейкували, що його, швидше за все, проштовхує нардеп Юрій Шаповалов. Але потім з'ясувалося, що протеже (і можливо перед нардепом теж) йому склав завідувач відділенням трансфузіології пологового будинку Ростилав Зауральський. І, можливо, призначення відбулося б так само раптово, як це сталося з призначенням головним лікарем Третьої міськлікарні Віктора Сичова. Але ЗМІ вчасно розкопали в біографії Клімова букет «подвигів». Виявилося, що до луганського лікаря давно має ряд питань СБУ, а сам він нібито замішаний в тортурах українських бійців в ОРДЛО.

20 липня 2017 року трибуну і президію сесії міськради заблокували близько 20 кременчужан - учасників АТО і волонтерів (до речі, в цьому році міськрада вже звик до пікетів і блокуванням) - з вимогою пояснень від мера Малецького з приводу розгляду на посаду головлікаря пологового будинку кандидатури Климова. Градоначальнику тоді вдалося «відмахатися». Він запевнив, що, мовляв, ніхто Климова призначати не збирається. А сам Малецький ще до того, як про це дізналися ЗМІ, звернувся в СБУ з проханням перевірити Климова на предмет порушень законів України.

Пізніше з'ясувалося, що у Зауральського - певна конфліктна ситуація з колективом пологового будинку. Він дійсно не в ладах не тільки майже з усіма співробітниками, але і з головлікарем Прокопчуком. І, скориставшись своїм заслуженим статусом відомого волонтера, Зауральський «презентував» Климова меру Малецький (можливо, через нардепа Шаповалова), щоб змінити керівника пологового будинку.

Скандал з призначенням нового головного лікаря пологового будинку Кременчука завершився пропозицією Ярославу Прокопчуку працювати головним лікарем до закінчення контракту і нагородженням його почесним знаком за «За заслуги перед містом».

У Кременчуцькому пологовому будинку замість Прокопчука представили нового керівника.

Усанова і Ко в таємниці хотіли провести конкурс на заміщення посади головних лікарівТакож нагадаємо у єдиного кандидата на головлікаря Кременчуцького пологового будинку Сербина в планах об'єднання родотделеній і створення сайту медзакладу

Відомо, що у єдиного кандидата на головлікаря Кременчуцького пологового будинку Сербина в планах об'єднання родотделеній і створення сайту медзакладу

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться