Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Скільки безробітних та вакансій у Кременчуці

2 грудня 2023 14:00

Повідомлення Центру зайнятості.

 

За проведеним моніторингом з початку 2023 року на території Кременчуцької міської територіальної громади створено 1008 нових робочих місць за рахунок реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що на 38,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року (за 9 місяців 2022 року – 727 робочих місця).

Про це сказано в програму зайнятості населення, яку вчора розглядали депутати міськради. У документі зазначено, що в умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення.

Відтак, зростає необхідність збільшення кількості трудових ресурсів, залучених до забезпечення нормального функціонування суспільства. Одним із таких ресурсів є залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт та громадських робіт.

За проведеним моніторингом за січень-жовтень 2023 року до виконання суспільно корисних робіт на території Кременчуцької міської територіальної громади залучено 544 особи з числа зареєстрованих безробітних та внутрішньо переміщених осіб; до громадських робіт – 39 осіб.

Кількість вакансій, які надали роботодавці до Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості протягом січня-жовтня 2023 року склала 4166 одиниць.

Станом на 01.11.2023 року в базі даних служби зайнятості налічувалось 744 актуальних вакансії.

Всього мали статус безробітного протягом 10 місяців поточного року 2702 особи.

Станом на 01.11.2023 року на обліку перебувало 437 безробітних громади. Чисельність громадян, які отримали роботу у січні-жовтні 2023 року (у т.ч. за договорами ЦПХ та самостійно) 1020 осіб. З них, працевлаштовано 651 безробітний (самостійно, за направленням, ЦПХ). Рівень працевлаштування безробітних становив 24,1 %.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» роботодавцям компенсувались витрати на оплату праці за працевлаштованих осіб цієї категорії громадян. Станом на 01.11.2023 компенсацію отримали 162 роботодавця за 399 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. У 2023 році 4 роботодавцям відшкодовано витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних в пріоритетних видах діяльності (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347).

У Кременчуці в 2024 році запланували проведення оплачуваних громадських робіт

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися