Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Спецтехніка в оренду: чому орендований самоскид обійдеться дешевше

 

30 листопада 2020 14:35

Без сучасної спецтехніки сьогодні не обходиться жоден будівельний проект, навіть невеликого масштабу. Вона допомагає значно економити час і трудові ресурси, прискорює виконання робіт, покращує їх якість. Високий ККД техніки дає можливість швидко виконати значний об’єм робіт та оптимізувати процес зведення об’єкту на площадці. Однак далеко не кожна компанія має змогу тримати в себе повний автопарк необхідних механізмів. Зручною і вигідною альтернативою в цьому випадку стане оренда потрібної спецтехніки.

Самоскид і його переваги в сучасному будівництві

Одним із найпоширеніших різновидів спецтехніки, потрібної для організації будівництва, є самоскид. Це потужна вантажна техніка, яка має широку сферу застосування. Найчастіше її можливості використовуються в таких напрямках:

  • доставка сипучих матеріалів;
  • земляні роботи на ділянці;
  • перевезення вантажів;
  • демонтаж будівель;
  • вивезення будівельного сміття, снігу;
  • перевезення при виконанні дорожніх робіт, прокладанні комунікацій тощо.

Завдяки великому вибору моделей такої спецтехніки досить легко підібрати варіант для виконання робіт будь-якого масштабу і складності.

Оренда допоможе зекономити

Незважаючи на всі переваги такої спецтехніки, її покупку для власного автопарку обирає обмежена кількість компаній. Чому орендований самоскид обійдеться дешевше? Причина, насамперед, у досить великій вартості, особливо, якщо мова йде про сучасні моделі з широким функціоналом. Натомість, оренда самоскиду – значно більш доступний варіант отримати ті ж послуги, але з набагато меншими затратами. Замовник оплачує лише кількість робочих годин, що дає йому змогу зекономити чимало коштів. До того ж, він може обрати оренду спецтехніки з водієм, що також позбавить його від необхідності самостійно шукати спеціаліста чи тримати його в штаті для періодичної роботи. Обираючи таку послугу, замовник може бути впевнений в якісному виконанні поставленого завдання.

Економія на оренді – це ще й можливість уникнути всіх витрат, пов’язаних з обслуговуванням і ремонтом техніки. Компанії не доведеться додатково купувати чи орендувати склад і гараж, наймати працівників для тримання самоскиду в належному стані, закупати запчастини, тощо. Варто звернути увагу і на моральний знос спецтехніки. Регулярно на вітчизняному ринку з’являються більш сучасні моделі такої техніки, з кращими показниками продуктивності і економічності. Орендуючи самоскид, замовник має змогу обирати щораз дійсно потужну і якісну техніку з потрібними характеристиками.

 

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися