Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Сплачуєте за навчання - звертайтеся за податковою знижкою

 

23 марта 2019 10:00

Інформує фіскальна служба.

Кременчуцьке управління нагадує, що законом України від 3 липня 2018 року № 2477 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» у підпункті 166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу було розширено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки. 

Витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти, крім витрат, понесених на здобуття середньої професійної або вищої освіти, доповнено витратами на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної освіти. 

Підтвердженням отриманих освітніх послуг є угода, яку платник складає із закладом освіти. В такій угоді має бути зазначено: хто надає послугу, хто її отримує, яка сума та термін надання послуги. 
Звертаємо увагу, що угоди та розрахункові документи, які підтверджують сплату коштів, платник має зберігати протягом трьох років. 

Таким чином, у 2019 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2018 року, подають податкову декларацію до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку, до 31 грудня 2019 року (включно). Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що згідно чинного законодавства належать до податкової знижки.

 

Кременчуцьке управління Головного управління ДФС у Полтавській області

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться