Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 27 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Справу про погрози Булашеву взяв під контроль начальник поліції Полтавщини

 

28 травня 2017 17:00
Справу про погрози Булашеву взяв під контроль начальник поліції Полтавщини

Керівник Спілки журналістів області Є.Лопушинський передав головному поліцейському Полтавщини О.Беху листа про залякування журналістів.

Новий керівник Спілки журналістів області Євген Лопушинський зустрівся у п’ятницю з головним поліцейським Полтавщини Олегом Бехом. Про це стало відомо із соцмереж. Мова йшла про захист свободи слова та прав журналістів, серед яких і головний редактор Кременчуцької газети Олег Булашев.

«UPD: Зателефонували з ГУНП, запросили на зустріч до Олега Беха. Зараз вирушаю.
На Полтавщині нова епідемія! Погроз, залякувань, фізичного впливу на журналістів. Різні мотиви, різні особи, різні обставини, але по факту за 10 днів маємо 6 випадків! Сьогодні, як голова Полтавської обласної організації НСЖУ, офіційно звернувся до начальника управління Національної поліції у Полтавській області Олега Беха. Документ зареєстрований у канцелярії начальника ГУНП під номером 4935/115/11-2017 від 26.05.2017 р.
Копії відправлені - на міністра МВС Арсена Авакова, генпрокурора Юрія Луценка, начальника СБУ Василя Грицака, голову НСЖУ Sergiy Tomilenko. 


Журналістська спільнота Полтавщини вимагає узяти на особливий контроль розслідування цих резонансних справ. Ми вимагаємо від правоохоронних органів притягти винних до відповідальності і гарантувати журналістам право на безпечну роботу! Тиск, фізичний вплив, погрози, перешкоджання роботі журналістів у розвиненій і демократичній державі, якою має бути Україна, не припустимі!», - написав у соцмережах голова НСЖУ Полтавської області.

Кілька годин поспіль Є.Лопушинський виклав у соцмережі результати зустрічі:

«Отже, друзі, що ми маємо на цей момент:
1. Зустріч із начальником ГУНП Олегом Бехом відбулася. Дякую за оперативність та ініціативу! Головний меседж - зло буде покарано! Поліція, зі слів О.Беха налаштована жорстко реагувати на погрози журналістам. Що ж, будемо вірити у щирість цієї обіцянки! І контролювати!
2. Виклав йому усю наявну інформацію про тиск, погрози, фізичний вплив на журналістів. Обговорили із О. Бехом кожен випадок окремо. 
3. Усі справи узято на особливий контроль! Насамперед, де йдеться про загрозу життю журналістів. Це, нагадаю, справа Дарини Синицької, Тетяни Цирульник, Олега Булашева. Слідство розпочате. Думаю, після принципової розмови воно активізується. 
4. По Наталії Очкань справа швидше за все обмежиться адмінпротоколом. 
5. Ситуацію по Моїсеєнку з етичних міркувань не коментуватиму. По справі Леонтія, як запевнив О.Бех, там не професійне, а сімейне. 
6. Олег Бех готовий зустрітися на більш широкий загал із зацікавленими редакторами ЗМІ, щоб поінформувати про хід слідства у цих та інших справах. Запланували зустріч орієнтовно на середину тижня. Повідомлю про неї окремо.
7. Друзі, колеги, ще раз закликаю всіх до солідарності! Ніхто крім нас краще нас не захистить наші права!», - вважає Є.Лопушинський.

Нагадаємо, кременчуцька поліція відкрила кримінальне впровадження за фактом погроз Олегу Булашеву редактору Кременчуцької газети. Редакція Кременчуцької газети останніми днями від невідомих отримувала дзвінки з образливими висловами щодо висвітлення теми роботи міського моргу. Але апогеєм подій став дзвінок не лише з образами на кшталт «Ви виродки!» та інше, а ще й погрозами. Серед них була фраза: «Готуйся, тебе розчленуємо та покладемо у той морг, за який ти так багато пишеш!». 

Крім того, ми писали, що полтавській журналістці погрожують у соцмережах вбивством.

А також - про те, що письменник-афганець Моїсеєнко спочатку заявив про своє викрадення в Кременчуці, а потім поміняв версію того, що відбувається.

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися