Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутати міськради не підтримали ідею про звільнення з посади в.о.директора КП «СКРП» Стефаненка

 

3 вересня 2020 11:15

"Дивує той факт, що пан Стефаненко продовжує працювати, а міський голова його дії постійно виправдовує. Чи може мер в долі?"

 

Сьогодні під час сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна заявила, що 25 червня 2020 нею було озвучено, а депутатами підтримано, запит «Про проведення службової перевірки КП «СКРП» по факту неправомірного стягнення коштів з родини померлої Дяченко Людмили, мешканки Глобинського району, за її поховання».

"В запиті я озвучила про оплату родичами Людмили коштів за послуги, які не були надані (за друге перенесення труни, за два зайві катафалки, за надурочний час, за копання могили, демонтаж могильної плитки тощо). Нагадаю, що за поховання було сплачено більше 20 тис.гривень.

В запиті я вимагала до 16 липня провести перевірку і публічно озвучити її результати, скликавши комісію. Але комісія не скликана, результати не оприлюднені,  а відповідь на свій депутатський запит я отримала лише 20 серпня.

Та здивувало не тільки затягування термінів проведення службової перевірки, а й сама відповідь. Створена комісія знайшла порушення, але основним їх винуватцем виявився комп’ютер.

Складається враження, що в.о.директора КП «СКРП» є комп’ютер, а не Стефаненко В.В.

Нагадаю, що це не перша скарга на дії Стефаненко В.В., так:

  • в січні цього року він відмовлявся приймати тіло померлого чоловіка і родина возила його по всьому місту;
  • того ж місяця (в січні 2020 року) на Стефаненка В.В. скаржилися підприємці, яким він, користуючись повноваженнями, не підписував договори;
  • станом на сьогодні на Стефаненка, как в.о.директора, скаржаться працівники КП «СКРП» через відкритий лист міському голові.

Дивує той факт, що пан Стефаненко продовжує працювати, а міський голова його дії постійно виправдовує. Чи може мер в долі?

Тому звертаюсь до вас, депутати, підтримати мій запит, яким: зобов’язати міського голову звільнити в.о. КП «СКРП» Стефаненка В.В. із займаної посади",- заявила О.Піддубна.

Проте депутати її запит не підтримали.

"Я за бред не голосую",- заявив мер Кременчука Віталій Малецький під час голосування.

Нагадаємо, скандал на «Спецкомбінаті ритуальних послуг»: працівники невдоволені керівніком Стефаненко и розповілі про побори та «ліві» поховання.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися