Кременчугская газета
Пятница, 19 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Стрілецькій роті батальйону тероборони провели спецнавчання

13 июня 2018 17:30

Другий день в області готують до виконання завдань підрозділ територіальної оборони, призваний на навчальні збори. 

12 червня 2018 року, згідно з Планом проведення занять, стрілецька рота батальйону територіальної оборони Полтавської бригади виконала вправу стрільб зі стрілецької зброї на одному з полігонів Збройних Сил України. Заняття були проведені з виконанням вправ навчальних стрільб із АК-74 та з пістолета ПМ. Під час вогневої підготовки особовий склад вивчав матеріальну частину зброї, підготовку до стрільби.

Досвідчені інструктори – учасники антитерористичної операції провели заняття з тактичної та спеціальної підготовки, військово-медичної, розвідувальної, інженерної підготовки, тактичної медицини, підготовки до роботи із засобами зв’язку. Після повернення до польового табору особовий склад чекав смачний обід, приготований за участю місцевих підприємців, відпочинок, доведення військово-політичної обстановки в державі й підготовка до наступного напруженого дня.

Усі учасники зборів стрілецької роти після їх закінчення мають право заключити зі Збройними Силами України контракт на проходження військової служби у резерві та служити, звільняючись із постійного місця роботи, у складі підрозділів територіальної оборони, які формуються у кожному районі Полтавської області. Звичайно, що періодично резервісти будуть залучатися до подібних зборів, де підвищуватимуть свої професійні навики, за що отримуватимуть відповідне фінансове забезпечення й користуватимуться системою пільг і переваг, передбачених для військових.

 

ДовідковоРезервісти Збройних Сил України - це громадяни України, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях на підставі контракту. Резервісти проходять службу шляхом залучення на навчальні збори у військових частинах під час практичних заходів бойової підготовки.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян із метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

Громадяни України, незалежно від статі та віросповідання, можуть виконувати військовий обов’язок шляхом проходження у добровільному порядку служби у військовому резерві. Службу у військовому резерві проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я, які не досягли граничного віку перебування у запасі й здатні з урахуванням місця проживання (перебування), професійних і моральних якостей до проходження служби у військовому резерві.

Чоловіки та жінки, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладення контракту на проходження служби у військовому резерві. Громадяни, які проходять службу у військовому резерві, не підлягають призову на строкову військову службу.

 

За матеріалами прес-служби Полтавського обласного військового комісаріату

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться