
Своєчасної допомоги від правоохоронців кременчужани не дочекалися.
Вчора, 1 жовтня ввечері в Кременчуці в районі Центрального ринку сталася стрілянина. Кременчужанин, що став свідком подій на вулиці Першотравневій, розповів Кременчуцькій газеті, що він стояв на зупинці яка знаходиться у напрямку руху громадського транспорту в бік річкового вокзалу, коли почув постріли поблизу оновленого супермаркету "АТБ".
Після цього він побачив двох чоловіків і дівчину. Вони йшли повз нього по вулиці Першотравневій. Один з них перезаряджав пістолет.
Пильний містянин викликав патрульну поліцію.
Далі двоє - чоловік і дівчина пішли на залізничний вокзал. А один з трійці запримітив нетверезого та пішов за ним, пригрозивши пістолетом, забрав телефон.
«Я декілька разів телефонував в поліцію. Повідомляв, що ситуація вимагає їх втручання. А потім побачив автомобіль патрульних, які проїжджали повз по дорозі. Як міг намагався привернути їх увагу – голосив, махав перед ними руками, увімкненим телефоном та реакції нуль. Патрульні не просто поїхали далі, а розвели руками на мої заклики зупинитися», - говорить кременчужанин К. (усі дані кременчужанина є у редакції).
У чоловіка всі дзвінки записані в телефоні. Та головне, він шокований діями екіпажу патрульного автомобіля. Адже видно було, що потрібна допомога. Людина махає їм, привертає увагу – а дій ніяких.
«Це було близько 23-ої години. На вулиці безлюдно. А уявіть, що б було, якби стріляли вдень. Гарантія, точно б когось би поранили, а вони проїхали і розвели руками», - говорить кременчужанин і додає, що пізніше йому телефонували інші патрульні і він розповів їм по черзі обставини справи, але то вже було потім...
Світлана Павленко
На фото - місце, де відбувались вечірні події в Кременчуці






























































