Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Звання «Студент року-2018» у Кременчуці дісталося Лілії Смирновій, яка шалено і вдало переспівала фіналістку цьогорічного Євробачення

 

16 ноября 2018 12:30

16-тий конкурс у нашому місті.

Вчора, 15 листопада, у Міському палаці культури Кременчука відбувся яскравий концерт-змагання «Студент року-2018». Скільки команди готувалися – не  відомо, але рівень підготовки і робіт, і номерів приємно дивував публіку. До того ж, більшість команд випромінювали впевненість, не говорячи про їх лідерів.

Виступи були поділені на окремі категорії конкурсів: візитна картка, відеоробота, інстаграм та заключне привітання. Кременчуцький інститут Університету імені Альфреда Нобеля представляв команду з лідером Валерією Паушкіною, Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету – з Андрієм Гаврильцем, Кременчуцьке вище професійне училище № 7- з Ярославом Шмельовим, Кременчуцький медичний колледж ім. Литвиненка – з Лілією Смирновою, Кременчуцький коледж Національного університету імені Михайла Остроградського – з Анною Зайцевою, Кременчуцький Національний університет імені Михайла Остроградського – з Тетяною Матвієнко.

Кожна із команд описувала свого лідера, допомагала йому якнайкраще презентувати плюси та особливості свого навчального закладу, показати сильні та оригінальні сторони всієї команди.  

Студенти-лідери, що змагалися за звання «найкращих», також не соромилися у похвалі до себе. Це стосувалося і номеру «розминка», де, як у Клубі кмітливих та веселих, кожна з команд по черзі відповідали на питання журі. Студенти, як підмітила одна з ведучих заходу Анна Астровська, знайшли «місце і точку, на які потрібно було давити самолюбством». Так, більшість відповідей від ВПУ №7 «крутилися» довкола їх лідера Ярослава, від Кременчуцького університету ім. Остроградського – довкола Тетяни Матвієнко, що додавало особливого шарму відповідям.

На більшість жартів  дотепно відповідала команда медичного коледжу. Наприклад, на питання «Чим справжній студент відрізняється від несправжнього» зауважили, що «Справжній студент «зроблений» у Кременчуці, а несправжній – у Китаї». Кмітливістю відрізнилася і команда Кременчуцького університету на питання мера Віталія Малецького «Шара обьема не имеет. Чому?». Відповівши, «Так і Крюківський міст без доріг», вони дещо спантеличили глядачів тонкою іронією. Або відповідь від ВПУ №7:«Коли до вашого Вишу має приїздити сам Президент». І перші, і другі спровокували мера на зауваження, що і на першому об’єкті, як і у дворі училища, був покладений асфальт, хоч і не так вчасно, як це мало б бути.

Відмітимо креативність та старання від студентів Кременчуцького коледжу Національного університету, які класно танцювали та талановито відіграли студентські сценки. Душевно та з великою любов’ю до свого закладу були всі номери студентів КіУАНа. Мужність, свідомість та впевненість демонстрували вихованці авіаційного коледжу, доповнюючи свої номери та відповіді у конкурсах то ліричними піснями, то веселими куплетиками. За даний заклад активно вболівали з залу, лідер Андрій Гаврилець активно проявив себе і у вокалі, і у жартах, і у самій презентації. Яскраво відіграв ді-джейський сет Ярослав Шмельов, маючи сильну хореографічну підтримку: і бальних, і сучасних, і брейк-дансових танців.

І звісно, не можна окремо не згадати заключні номери студентів університету ім. Остроградського та медколеджу. У першому, мабуть, було задіяно до 50 студентів, співали там і зовсім маленькі. Інші каталися на роликах, малювали, у танці виявляли патріотичну налаштованість їх лідера. Пісня була на таку ж тематику. Ефектним був і вихід головної талановитої виконавиці Тетяни, яка спустилася зі стелі на спеціальному кругові.

Її конкурентка, Ліля Смирнова з медколеджу, схоже підіймалася до стелі уже на завершенні свого виступу. Її зачіска, костюми та танці усього колективу нагадували виступ цьогорічної переможиці Євробачення Нетти Барзілай із піснею «Toy». Та особливим було не скільки нагадування, а вміло підібрана під музику версія українських слів, харизматичність Лілії, запал усього колективу, що дало їм змогу додати балів до перемоги. Тож, звання «Студент року-2018» у нашому місті тепер на рік закріплене за Лілією. Друге та треті місця, відповідно, отримали Т.Матвієнко та А. Гаврилець з командами. 

Судячи із заключних номерів, можна сміливо називати наших студентів далеко не аматорами – навіть у підході до організації своїх виступів. Дану студентську весну особливою назвали не один з членів журі. Проглянути виступ команди переможців ви можете вище.

 

 

Ліна Романченко

Фото Кирило Воронцов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться