Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Студенти КрНУ отримали стипендії американського Фонду імені Катерини Ковшевич

9 листопада 2022 12:05

Щорічно, починаючи з 2009 року, Фонд Катерини Ковшевич надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, активно розбудовують Українську державу, пропагують українську мову в суспільстві, удосконалюють англійську мову, формують громадянське суспільство.

02 листопада 2022 року студенти нашого університету отримали стипендію від американського Фонду імені Катерини Ковшевич.

За дорученням Президента Фонду Др. Христини Дурбак стипендію вручила регіональний директор Фонду – професор Ганна Капустян. Стипендію отримали: Володимир Голядинець, Владислав Данченко, Діана Згола, Яна Козаченко, Анастасія Котляр, Поліна Кульбачко, Максим Осташко, Давид Потапчик, Аліна Січна, Дарія Халявка, Ярослав Мазнюк, Сергій Силенко.

Щорічно, починаючи з 2009 року, Фонд Катерини Ковшевич надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, активно розбудовують Українську державу, пропагують українську мову в суспільстві, удосконалюють англійську мову, формують громадянське суспільство. Завдяки Фонду Катерини Ковшевич для стипендіатів відкриваються нові можливості для розвитку.

Стипендіати беруть участь у вебінарах від організації «World Information Transfer». Для стипендіатів – це набуття досвіду та вміння розуміти глобальні проблеми світу. На вебінарах обговорюються питання політики, суспільства, клімату, коронавірусу та широкомасштабне вторгнення рф в Україну.

Сотні тисяч наших співвітчизників у кровопролитній війні з росією відстоюють право на існування України як держави, і українців – як етносу.

На сьогоднішній день, стипендіат ККФ Михайло Федорович (ім´я та прізвище ми змінінюємо з відомих причин) добровільно пішов на фронт. Він пройшов військовий вишкіл у Великій Британії, і на разі боронить небо рідної України. На війні кожен намагається бути корисним і своїми діями наближати перемогу України. Стипендіати висловлюють гордість за наших мужніх захисників та захисниць Збройних Сил України і усіх тих, хто власною позицією і діями наближає Велику Перемогу, перемогу демократії, свободи над тиранією!

Стипендіати висловлюють подяку за надані стипендії Президенту Фонду Катерини Ковшевич – Др. Христині Дурбак та професору Ганні Капустян.

Наш університет завжди був центром саме української освіти, мови та культури.

Хоробрості українського народу вистачить на весь світ !

Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде Україна!

 

За матеріалами прес-служби КрНУ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися