Кременчуцька газета
Субота, 13 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Студентські творчі колективи КрНУ підтвердили почесний статус

2 грудня 2022 11:00

Підтвердження статусу відбувалося на основі відео-звітів.

Згідно наказу Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації № 83 від 16.11.2022 року студентська вокально-хореографічна студія «Домінанта», студія хореографії та пластики «На межі поміж» та вокально-інструментальний студіо-гурт «Квінтесенція» вкотре підтвердили почесний статус і отримали звання «народний аматорський колектив (студія)».

За усталеною процедурою підтвердження звання відбувається один раз на три роки у режимі офлайн-виступу колективу перед комісією із Обласного Центру народної творчості. У зв’язку з карантинними обмеженнями термін підтвердження звання переносився двічі. І ось цьогоріч ми отримали таку можливість – відзвітувати про свою роботу.

Враховуючи об’єктивні обставини та умови воєнного часу, підтвердження статусу відбувалося на основі відео-звітів, наданих колективами для перегляду комісії Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Як зазначено у наказі, наші відео-звіти «… є підтвердженням стабільності функціонування колективів, оновлення і поповнення репертуару високохудожніми творами, розвитку і вдосконалення мистецьких здібностей їх учасників». Тож прагнення студентів до прекрасного, до спілкування за допомогою мистецтва не згасне і робота колективів не припиняється навіть у скрутні часи.

"Дякуємо студентам – учасникам наших творчих колективів та їх керівникам: Марині Аграмаковій, Марині Дайлід та Віктору Коробову за їх самовідданість у служінні улюбленим колективам і з нетерпінням чекаємо на їх виступи на сцені нашого університету, як це було у кращі часи! З вірою у нашу Перемогу! Слава Україні та її захисникам!" - йдеться у повідомленні.
 

 

За матеріалами прес-служби КрНУ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися