Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На суді «Мельник VS міськрада та Малецький» переглядали відеосюжет та новини місцевих ЗМІ

 

28 мая 2019 11:30

На думку представника Мельника та Крижановського, було порушено презумпцію невинуватості, коли міська рада ще до вироку суду назвала Мельника та Крижановського замовником та організатором. Хоча справа розслідується до цього часу. Натомість Руслан Ульянов наполягав, що і телеканал «Візит», і «Програма плюс» відкрито називали ім'я та прізвище підсудного, публікуючи відео та текстові матеріали по справі розслідування вбивства мера.

Сьогодні у Автозаводському райсуді продовжився розгляд справи екс-очільника телеканалу «Візит» Олександра Мельника до Кременчуцької міської ради щодо резонансного рішення депутатами Кременчуцької міськради про зняття з посади полтавської судді Логвінової та порушення прав честі і гідності позивача. На початку засідання поміж основних позовних заяв у першу чергу постало питання клопотання про недопущення на розгляд у суді новинних сюжетів та статтей, створених телеканалом «Візит» та виданням «Програма плюс». На їх розгляді наполягав адвокат від Кременчуцької міськради Руслан Ульянов. Однак на наданні даних матеріалів у роздрукованому вигляді наполягав правозахисник Мельника Руслан Лазоренко.

«Вважаю це недопустимим. Докази не були надані ні суду, ні позивачеві. Хоча їх можливо було доставити до суду. І Мельник, і Крижановський були позбавлені можливості доступу до Інтернету. Тим паче, відео, про які говорить пан Ульянов, датуються періодами, пізнішими за клопотання депутатів», - повідомив Лазоренко.

Мова йде про матеріали засобів масової інформації, у яких фігурували імена та прізвища Мельника і Крижановського.

Як ми повідомляли раніше, на думку представника Мельника та Крижановського було порушено презумпцію невинуватості, коли міська рада ще до вироку суду назвала Мельника та Крижановського замовником та організатором. Хоча справа розслідується до цього часу. Натомість Руслан Ульянов наполягав, що і телеканал «Візит», і «Програма плюс» відкрито називали ім'я та прізвище підсудного, публікуючи відео та текстові матеріали по справі розслідування вбивства мера.

Після чого було переглянуто один сюжет телеканалу та переглянуто кілька статей вищевказаного видання.

Наступне засідання перенесли на 10 червня поточного року. 

Нагадаємо, суд «Мельник VS міськрада та Малецький»: сидячи у СІЗО, Мельник вимагає 1 млн грн моральної шкоди.

Кременчуцька міськрада просила Президента, Голову ВР та Вищу раду правосуддя звільнити суддю, яка відпустила обвинувачених.

12 липня 2017 року Київський районний суд Полтави прийняв рішення відпустити двох обвинувачених у вбивствах мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенко під домашній арешт.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться