Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд «Мельник VS міськрада та Малецький»: Ульянов не вклався в строки

23 апреля 2018 17:45

29 травня відбудеться розгляд справи по суті.

 

Сьогодні в Автозаводському райсуді закінчилося підготовче судове засідання за позовом директора ПТК «Візит» Олександра Мельника до міської ради Кременчука, мера Віталія Малецького про визнання неправомірних дій, які полягають в порушенні основоположних і конституційних прав людини. 

Причина позову – звернення міської ради до Вищої ради суддів, парламенту, президента, кабміну, у якому йшла мова щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В. Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника.

Як і раніше, сьогодні пан Малецький до суду не з’явився, а міську раду представляв не юрист мерії, а радник міського голови з юридичних питань Руслан Ульянов. Саме він подав до суду відзив по справі зі значним запізненням. Це він мав зробити до 28 березня і протягом ще кількох днів протилежна сторона мала підготувати заперечення і вже сьогодні можна б було починати слухати справу по суті.

Сам Р.Ульянов заявив, що було багато справ і він вивчав матеріали - новини телеканалу «Візит» та статті в газеті «Програма плюс» за останні три роки, тому не встиг у термін, відведений судом.

Сьогодні сторони надали суду докази і купу документів, посперечавшись чи слід вивчати електроні докази-новини телеканалу «Візит» та статті в газеті «Програма плюс», де О.Мельник називається обвинуваченим у вбивстві мера.

Суддя Жанна Кривич документи до справи приєднала і заявила, що надасть їм в подальшому оцінку.

Саму справу по суті вирішено розглянути 29 травня о 14-30.

Причина суду з Є.Холодом – звернення обласної ради до Вищої ради суддів та виступ депутата на сесії, у якому він нібито зачепив гідність підозрюваного. Серед позовних вимог – відшкодування моральних збитків двома мільйонами гривень: по одному від депутата (за виступ 14 липня 2017 року) та від ради загалом (за ухвалення рішення всім корпусом).

У позові мова йде про виступ Євгена Холода перед радою з приводу резонансної справи та ухвалення радою рішення «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В.» Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника.

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться