Кременчуцька газета
Четверг, 5 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Суд оголосив вирок кременчужанці, яка виставила відео з переміщенням озброєння армії

11 вересня 2023 13:30

Це ж відео вона надіслала своїй подрузі.

11 вересня, в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу № 524/6006/23 за обвинуваченням 34-річної Поліни Г. Жінці інкримінували ч. 1 ст. 114-2 ККУ (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння, боєприпасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до ЗУ військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). Головуюча суддя по справі – Оксана Пальчик.

Під час засідання встановили, що місце реєстрації обвинуваченої – на Київщині, але фактично вона проживає у Кременчуці. Жінка має середню освіту, одружена та виховує трьох дітей.

Сьогоднішнє засідання було першим, оскільки до цього обвинувальний акт лише було направлено з прокуратури. Прокурор Жилін попросив долучити до справи угоду про визнання винуватості від 23 серпня, яку Поліна уклала в присутності свого адвоката Лаврика. В угоді йшлося про те, що громадянка визнала свою вину, і узгоджено покарання – чотири роки ув’язнення, які мали б замінити на іспитовий термін. Який саме – на розсуд Феміди.

 

Обставини злочину

Прокурор зачитав обвинувальний акт. З нього відомо, що злочин стався 19 травня цього року. Поліна зняла на телефон та опублікувала на власній Фейсбук-сторінці 21-секундне відео, на якому видно переміщення озброєння армії. Це ж відео вона надіслала своїй подрузі.

 

Судові дебати

Під час судових дебатів прокурор просив затвердити угоду про визнання винуватості та застосувати до знаряддя вчинення злочину спецконфіскацію. Цим знаряддям був телефон Redmi, на який і було зняте відео.

Захисник також просив затвердити угоду про визнання винуватості. Він зазначив, що злочин був не тяжким, а обвинувачена щиро каялася, сприяла розкриттю злочину, а також утримує трьох дітей.

Сама обвинувачена сказала, що тепер буде знімати лише своїх дітей.

Після того, як були заслухані всі сторони по справі, суддя Оксана Пальчик пішла в нарадчу кімнату.

 

Рішення суду

Після певного часу, проведеного в нарадчій кімнаті, суддя повернулася до зали судових засідань та оголосила вирок – чотири роки ув’язнення, які замінили на відбування однорічного іспитового терміну. Вирок ще не набрав законної сили.

Телефон Redmi, з якого було зняте й опубліковане відео, вилучили на користь держави. Дві SIM-карти, які знаходилися в ньому, повернули власниці.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися