Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Суд «Самойлюк VS Автограф»: свідки всі, як один, спростовують інформацію видання

 

 

18 квітня 2018 11:55

Суд призначив лінгвістичну семантико-текстуальну експертизу, яка має визначити, де у матеріалі видання оціночне судження, а де факт.

Сьогодні в Крюківському райсуді відбулося слухання у справі голови Білецьківської громади Анни Самойлюк до редакції провладної газети «Автограф» та її редактора Романа Кацая, де очільниця громади вимагала спростувати поширену виданням проти неї недостовірну інформацію.  

Під час засідання сьогодні були заслухані свідки з боку пані Самойлюк. Усі вони, як один, спростовують інформацію видання.

«Анна Самойлюк відповідальна людина, дбайливий господар, вона наш лідер, вона, як мати громади… За часів її головування у нас відремонтували дах будинку культури, почали ремонтувати дороги, провели вуличне освітлення, проводяться щорічні ярмарки, зроблений сучасний ФАП… Вона виступає за збереження екологічного фонду регіону…. Люди ходять у плавні безкоштовно збирати гриби, ягоди…» - розповіла свідок Ганна Гончар.

«У статті написано не вірно. Це ображає не лише голову, а й усю громаду… Вона не роз’єднує громаду, а навпаки, збирає воєдино»,- запевнила свідок Раїса Коваленко.

Колишній конкурент пані Самойлюк на виборах сільського голови Володимир Глинський зазначив, що «землю заказника хочуть забрати ті, хто з Євгеном Холодом».

«Є план, як зробили у Західній Україні. Створили комунальне підприємство. Воно взяло кредит. Потім збанкрутіло і землю продали… Так і тут хочуть зробити. Ми цього не допустимо…

Я балотувався на посаду і радий, що перемогла Анна Самойлюк. Вона самовіданий керівник», - сказав В.Глинський.

Усі свідки спростували інформацію «Автографа», що за прохід  до «Білецьківських плавнів» із них вимагали гроші.

Після допиту свідків адвокат Анни Самойлюк Ігор Близнюк подав клопотання про проведення лінгвістично семантико - текстуальної експертизи, яка має визначити, де у матеріалі видання оціночне судження, а де факт.

Протилежна сторона проти проведення експертизи не заперечувала. Суддя Сергій Сьоря погодився на її проведення.

Нагадаємо, І.Близнюк раніше розповів Кременчуцькій газеті, що Анна Самойлюк просить суд спростувати недостовірну інформацію надруковану «Автографом» під заголовком «Білецьківські плавні хочуть перетворити на приватний заповідник для браконьерів». 

Адвокат повідомив, що у цьому матеріалі є багато недостовірної інформації: від отримання плати за прохід на територію плавнів до того, що, начебто Г.Самойлюк постійно провокує сварки між селянами.

Нагадаємо, у суді, окрім цього, нині є кілька позовів проти редакції провладної газети «Автограф»: зокрема є судова справа «Медведовський vs «Автограф»судова справа «Шафорост vs Автограф»: адвокат позивача розповів, як оббрехали екс-чиновника.

А депутатка Піддубна вже домоглася справедливості в суперечці з газетою «Автограф» стосовно публікації на свою адресу, і справу буде розглянуто у суді заново.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися