
Судова справа.
Автозаводський районний суд Кременчука визнав винним місцевого жителя у грабежі, вчиненому щодо неповнолітньої дівчини під час воєнного стану.
Подія сталася 24 червня 2025 року близько 16:30 у дворі будинку на вулиці Троїцькій.
Обвинувачений, користуючись тим, що дівчина мала малий вік і не могла оцінити наслідки своїх дій, заволодів її мобільним телефоном «Redmi 12» вартістю понад 3,5 тисячі гривень.
Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою провину, відшкодував матеріальну шкоду потерпілій та запевнив, що не повторить злочин. Потерпіла та її законний представник до суду не з’явилися і не мали претензій до грабіжника. Суд врахував щире каяття, добровільне відшкодування шкоди та активне сприяння розкриттю злочину як обставини, що пом’якшують покарання, а також те, що злочин скоєний щодо дитини — як обставину, що обтяжує.
В результаті чоловік отримав чотири роки позбавлення волі, але вже зараховано строк попереднього ув’язнення з 7 липня 2025 року.
Суд залишив під вартою запобіжний захід до набрання вироком законної сили.
Також суд постановив повернути обвинуваченому решту його майна, а телефон «Redmi 12» — законним власникам.
Витрати на експертизу (400 грн) стягнуто з обвинуваченого на користь держави.
Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів в апеляційному порядку через Автозаводський районний суд Кременчука.
Марина Соловей


































































