Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Судом розглянуто кримінальну справу щодо контрабанди радянського ордену

 

28 липня 2018 14:00

Вироком суду першої інстанції громадянину С. було оштрафовано на 1700 грн.

 

Колегією суддів Апеляційного суду Полтавської області відмовлено у задоволенні апеляційної скарги прокурора та залишено без змін вирок Октябрського районного суду м. Полтави від 24 січня 2018 року відносно громадянина С., який був визнаний винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч.1 ст.201 КК України, тобто у вчиненні закінченого замаху на контрабанду культурної цінності.

Громадянин С. у лютому 2015 року здійснив з приховуванням від митного контролю міжнародне поштове відправлення до Китаю ордену «Октябрський революции», що має вміст дорогоцінних металів та орденською книжкою до нього. Дане поштове відправлення з культурною цінністю було виявлено у цеху оброблення пошти та вилучено співробітниками УСБУ в Полтавської області.

Вироком суду першої інстанції громадянину С. було призначено покарання, із застосуванням ст.69 КК України, перейшовши до іншого, більш м'якого виду основного покарання, у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 1700 (одна тисяча сімсот) грн.

Стягнуто з гр. С. на користь держави 7793 (сім тисяч сімсот дев’яносто три) грн. 68 к. судових витрат за проведення експертиз.

На підставі ст.ст. 96-1, 96-2 КК України застосовано спеціальну конфіскацію до ордену «Октябрьская революция», з орденською книжкою.

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися